Β΄ Ερ. κατ. »Oxia Αθλητική Εμπορική» Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, 2021 – 2022.

Ε. Π. Σ. Χαλκιδικής Β΄ Ερασιτεχνική 2021 – 2022.
1η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΡΕΠΟ :   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
2η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
         
4η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
ΡΕΠΟ :   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
         
         
         
5η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
         
6η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
ΡΕΠΟ :   ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
         
7η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
         
8η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
         
         
         
         
9η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
         
10η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
         
11η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ   ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ   Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. Χαλκιδικής Β΄ 2020 – 2021.
         
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  1 – 3  
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  5 – 0  
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  1 – 2  
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 1 – 2   
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  1 – 2  
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  0 – 3 α/α  
Ρεπό :   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
         
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 2 – 1   
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 0 – 3  
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 2 – 3   
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  3 – 1  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  3 – 0 α/α  
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  3 – 1  
Ρεπό :   ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
         
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  1 – 3  
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  5 – 3  
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  3 – 1  
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  0 – 3 α/α  
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  2 – 3  
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  0 – 1  
Ρεπό :   Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
         
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
Ρεπό :   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
         
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
Ρεπό :   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
         
         
         
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ    
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Ρεπό :   ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
         
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
Ρεπό :   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
         
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
Ρεπό :   ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
         
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
Ρεπό :   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
Ρεπό :   ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ    
         
         
         
         
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
Ρεπό :   Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
         
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Ρεπό :   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
Ρεπό :   ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
       

 

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2019 – 2020 – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
         
1η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 4 – 3  0 – 3 α/α
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 3 – 0  2 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3 – 1  1 – 6
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 9 – 0  5 – 1
ΡΕΠΟ :   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
         
2η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 2 – 3  2 – 5 
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  0 – 7 1 – 4 
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ  4 – 1 4 – 0 
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  3 – 1 0 – 6 
ΡΕΠΟ :   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  0 – 4  1 – 3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  2 – 3 0 – 2 
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 1 – 1   1 – 6
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  6 – 1  2 – 1
ΡΕΠΟ :   Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
         
4η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  2 – 2  2 – 1
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 3 – 1  2 – 1 
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  3 – 3 2 – 3 
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  2 – 1 0 – 7 
ΡΕΠΟ :   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
5η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 – 1   1 – 3
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  0 – 1  1 – 1
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  2 – 0  0 – 2
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  2 – 3  2 – 3
ΡΕΠΟ :   ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
         
6η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  1 – 2  0 – 3 α/α
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 0 – 2   1 – 1
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  1 – 2 2 – 2 
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 1 – 1   3 – 5
ΡΕΠΟ :   ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
         
7η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 3 – 0 α/α  0 – 1
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  7 – 0 1 – 0 
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  7 – 1  1 – 0
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ  2 – 3 3 – 0 
ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
         
8η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  2 – 2  0 – 0
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  1 – 3  0 – 3 α/α
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  3 – 1 4 – 1 
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  2 – 1  1 – 6
ΡΕΠΟ :   ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
         
9η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  0 – 2  3 – 0 α/α
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ  5 – 0  7 – 1
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 3 – 0 α/α  3 – 0 α/α
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  2 – 5  1 – 1
ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ