ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

– SANI IKOS GROUP” –

K-14  –  11η Αγωνιστική  – Τετάρτη 27 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΙΣΚΟΣ
K-16  –  Εξ αναβολής  – Τετάρτη 27 Απρ. 2022   Ώρα : 19:00
10 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
K-10  –  11η Αγωνιστική  – Πέμπτη 28 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
K-16  – 12η Αγωνιστική –  Σάββατο 30 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΒΟΛΗ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
K-12  –  12η Αγωνιστική  – Σάββατο 30 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
3 Α.Ο ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΙΣΚΟΣ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ
K-14  –  12η Αγωνιστική  – Κυριακή 1 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο ) ΣΑΒΒΑΤΟ   11:00
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΜΠΙΛΚΟ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
9 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ
K-10  –  12η Αγωνιστική  – Κυριακή 1 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here