ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 12 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Γ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σ-ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΝΑΝΟΥ-LLESHI SOKOL
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΩΝ/ΝΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔ.-ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡ.-ΦΑΚΑΝΑΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ
Κυριακή 13 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
10 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
11 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΜΑΥΡΙΚΗΣ
12 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-SOKOL-ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
13 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΚΑΚΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 12 Φεβ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ( 10:30 ) ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Κυριακή 13 Φεβ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΡΝΑΡΑΚΗ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΙΣΚΟΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
9 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (12:00) ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
Δευτέρα 14 Φεβ. 2022   Ώρα : 16:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
2 Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here