ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 19 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-SOKOL LLESHI-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΥΡΑΣ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Γ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σ.-ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ Γ.
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΝΑΝΟΥ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝ.-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Γ.-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ.
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ- ΜΠΟΥΦΤΑΣ-ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Κυριακή 20 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00
10 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
11 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.-ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΝΑΝΟΥ
12 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΠΑΥΛΙΔΗΣ-SOKOL LLESHI
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΥΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
14 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
15 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ -ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 19 Μαρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΙΣΚΟΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΠΟΥΦΤΑΣ
4 Α.Ο.ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 (ώρα 11:30) ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Κυριακή 20 Μαρ. 2022   Ώρα : 11:00
6 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ-ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (ώρα 10:00) ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΙΣΚΟΣ
10 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
11 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Αναβολή λόγω covid-19
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΟΥΦΤΑΣ
14 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΙΑΤΗΤΕΣ εξ αναβολής αγώνα- Κ14
 Κυριακή 20 Μαρ.2022  Ωρα 15.00
15 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005-ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ             ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-8
Δευτέρα 21 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00
15 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
16 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
17 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
18 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
19 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here