ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 2 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΚΟΥΡΑΣ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-XATZHΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΠΑΥΛΙΔΗΣ-SOKOL LLESHI
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.-ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
Κυριακή 3 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
7 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-XATZHΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
9 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
10 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ”SANI IKOS GROUP”
Παρασκευή 1 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.
Σάββατο 2 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ-ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ-ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 ”SANI IKOS GROUP”
Σάββατο 2 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν.ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
Κυριακή 3 Απρ. 2022   Ώρα : 15:00
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ”SANI IKOS GROUP”
Κυριακή 3 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
8 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ 12.30
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
11 Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
12 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ
13 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ
14 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Αναβολή λόγω covid-19
15 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
16 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-8 ”SANI IKOS GROUP”
Δευτέρα 4 Απρ. 2022   Ώρα : 16:00
17 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
18 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο ) IMD Sprorts Club
19 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
21 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
22 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here