ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 22 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-LLESHI SOKOL
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΚΙΚΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤ-ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜ.
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΑ Μ.Κ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΚΑΚΟΥΛΗΣ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή 23 Ιαν. 2022   Ώρα : 14:00
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΑΤΑΙΩΣΗ. ΜΗ ΚΑΘΟΔΟΣ ΑΙΓΕΑ.
Κυριακή 23 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
11 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΓΟΥΤΑΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
12 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΚΑΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ-LLESHI SOKOL
13 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
14 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 22 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΠΟΥΦΤΑΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 M A T A I Ω Σ Η   
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α Ν Α Β Ο Λ Η 
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Κυριακή 23 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α Ν Α Β Ο Λ Η 
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η 
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΙΣΚΟΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
9 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΠΟΥΦΤΑΣ ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
Δευτέρα 24 Ιαν. 2022   Ώρα : 16:00
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here