ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 26 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ-ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓ-ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜ-ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣ.
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΝΑΝΟΥ-SOKOL LLESHI ΣΤΡ/ΚΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ -ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή 27 Φεβ. 2022   Ώρα : 14:00
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.
Κυριακή 27 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΣΙΜΠΙΛΚΟ
11 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-SOKOL LLESHI Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
13 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΝΑΝΟΥ-ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 26 Φεβ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΙΜΠΙΛΚΟ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΠΟΥΦΤΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Αναβολή λόγω covid-19
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 3 α/α
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Αναβολή για Τετάρτη 2 Μαρ. 2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
Σάββατο 26 Φεβ. 2022   Ώρα : 11:00
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
Κυριακή 27 Φεβ. 2022   Ώρα : 11:00
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ
9 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΙΜΠΙΛΚΟ
10 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
11 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
12 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
13 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
14 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
15 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14, ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ
Κυριακή 27 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:30
16 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΑΥΡΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-8
Δευτέρα 28 Φεβ. 2022   Ώρα : 16:00
17 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
18 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
19 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
20 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
21 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
22 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here