ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ ΕΡ. ΚΑΤ.
 Κυριακή 8 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – SOKOL LLESHI
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ TΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 7 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ       ( Δε. 9 Μαϊ. – 15:00 )
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Σάββατο 7 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
7 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
9 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ          ( Τρ. 10 Μαϊ. – 17:00 )
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
Κυριακή 8 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ( Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΙΜΠΙΛΚΟ ΝΙΚΉΤΗΣ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΙΣΚΟΣ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
Κυριακή 8 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
11 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
12 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
14 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
15 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
Δευτέρα 9 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο )
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ( οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο ) IMD Sports Club

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here