ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  K-14 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΡΕΠΟ : ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  K-10 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  K-16 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΡΕΠΟ : Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  K-12 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023
1ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ ΡΕΠΟ : Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ-ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here