Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 21η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΣΑΡΤΗΣ |
2 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
3 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
4 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
5 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΑΦΥΤΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
6 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
7 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
8 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 18η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
– |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
3 |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
– |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΚΡΗΜΝΗΣ |
4 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
5 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
6 |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
7 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
8 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΣΤΑΝΟΥ |
10 |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
11 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
12 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
13 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
* |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 22η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
2 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
3 |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΒΡΑΣΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΚΡΗΝΗΣ |
6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
7 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
8 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 19η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 23 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
3 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΒΑΒΔΟΥ |
5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
6 |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
7 |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
8 |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΚΡΗΜΝΗΣ |
9 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
10 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
11 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
12 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
13 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
* |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 23η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
– |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
ΣΑΡΤΗΣ |
2 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
3 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ |
4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
|
5 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
6 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
7 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΑΦΥΤΟΥ |
8 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 20η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 2 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΣΤΑΝΟΥ |
3 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
– |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
6 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00 |
Γήπεδο : |
8 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
9 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00 |
Γήπεδο : |
10 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
– |
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00 |
Γήπεδο : |
11 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΦΟΥΡΚΑΣ |
12 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ |
– |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
13 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
* |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.- |
|
|
|