Πρόγραμμα αγώνων Α΄1, Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας ”GREEN HAUSE ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ”

Σας γνωστοποιούμε το αγωνιστικό πρόγραμμα των επόμενων πέντε Σαββατοκύριακων μέχρι και την 5η Μαρτίου 2022. Επίσης τονίζουμε ότι, την 7η Μαρτίου είναι η “Καθαρά Δευτέρα” και για το λόγο αυτό το αμέσως προηγούμενο Σαββατοκύριακο 5 – 6 Μαρτίου 2022, θα διεξαχθούν αγώνες μόνο για τα play off της Α΄1 και η τελευταία αγωνιστική ( 18η ) της Α΄ Ερ. κατηγορίας, ενώ όλοι οι αγώνες θα γίνουν ημέρα Σάββατο ( 5 Μαρτίου 2022 ).

Ακολουθεί το αναλυτικό πρόγραμμα :

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 5 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 14η Αγωνιστική
Κυριακή 6 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
* ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ : 3-0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 14η Αγωνιστική
Σάββατο 5 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 6 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ και Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 5η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΡΗΝΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 15η Αγωνιστική
Κυριακή 13 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
* ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ : 0-3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 15η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 13 Φεβ.  2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ και ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ .-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 16η Αγωνιστική
Κυριακή 20 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
* ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ : 3-0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 16η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 20 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ και ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 17η Αγωνιστική
Κυριακή 27 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ : 0-3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 17η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 27 Φεβ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ και ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 8η Αγωνιστική Play off
Σάββατο 5 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α’ Ερ. κατηγορία – 18η Αγωνιστική
Σάββατο 5 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΑΝΟΥ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
* Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ : 3-0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here