ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2η Φάση ( Play off ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 9η αγωνιστική
Σάββατο 12 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2η Φάση ( Play out ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 8η αγωνιστική
Σάββατο 12 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΤΡ/ΚΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 17η Αγωνιστική
Κυριακή 13 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ : 0-3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
* ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 17η Αγωνιστική
Κυριακή 13 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ και ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ.-
* Ο αγώνας ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ για την 17η αγωνιστική, διεξήχθη
* την 26η Φεβ. 2022.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2η Φάση ( Play off ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 10η αγωνιστική
Σάββατο 19 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΑΡΤΗΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2η Φάση ( Play out ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 9η αγωνιστική
Σάββατο 19 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 18η Αγωνιστική
Κυριακή 20 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΑΝΟΥ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
* Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ : 3-0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 18η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 20 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2η Φάση ( Play off ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 11η αγωνιστική
Σάββατο 26 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2η Φάση ( Play out ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 10η αγωνιστική
Σάββατο 26 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΡ/ΚΗΣ
2η Φάση ( Play off ) Α΄ Ερ. Κατηγορίας – 1η αγωνιστική
Κυριακή 27 Μαρ. 2022   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΑΝΟΥ
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 19η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κυριακή 27 Μαρ. 2022   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
2 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2η Φάση ( Play off ) Α΄1 Ερ. Κατηγορίας – 12η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
2η Φάση ( Play off ) Α΄ Ερ. Κατηγορίας – 2η αγωνιστική
Κυριακή 3 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 20η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 3 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
2 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ.-

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here