ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   * Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
* ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ. ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ  Ο ΑΓΩΝΑΣ.
Α΄ Ερ. κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Κυριακή 30 Οκτ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΑΝΟΥ
2 ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
Β΄ Ερ. κατηγορία – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτ. 2022   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή 30 Οκτ. 2022   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΟΛΥΝΘΟΥ
Κυριακή 30 Οκτ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΒΑΒΔΟΥ
* : ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ. ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ.
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Σάββατο 5 Νοε. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   * ΝΙΚΗΤΗΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
* ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ. ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ  Ο ΑΓΩΝΑΣ.
Α΄ Ερ. κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Κυριακή 6 Νοε. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
Β΄ Ερ. κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 5 Νοε. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 6 Νοε. 2022   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 6 Νοε. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
5 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
* : ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ. ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here