Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 8η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
2 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
3 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
5 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
6 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 8η Αγωνιστική |
|
Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
2 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
ΡΕΠΟ : |
|
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική – 7η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
1 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
2 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
3 |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
– |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Νοε . 2019 Ώρα : 11:00 |
|
4 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
5 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
6 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
7 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
8 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ |
ΣΥΚΙΑΣ |
9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΒΑΒΔΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 9η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΣΑΡΤΗΣ |
2 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
3 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΚΡΗΝΗΣ |
5 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
6 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 9η Αγωνιστική |
|
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΣΤΑΝΟΥ |
4 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
– |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
|
ΡΕΠΟ : |
|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική – 8η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
– |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
3 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
ΒΑΒΔΟΥ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
5 |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
6 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
7 |
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
8 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
9 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 10η Αγωνιστική |
|
Τετάρτη 13 Νοε . 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
2 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
3 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
4 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
5 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
6 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 11η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΚΡΗΝΗΣ |
3 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
4 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
5 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
6 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 10η Αγωνιστική |
|
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
– |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
2 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
3 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 |
4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
5 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
ΡΕΠΟ : |
|
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική – 9η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
1 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
2 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
3 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
4 |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
5 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
6 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΣΥΚΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
7 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
8 |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
– |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
9 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 12η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
– |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
ΚΡΗΝΗΣ |
2 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
3 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
– |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
4 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
– |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΑΦΥΤΟΥ |
5 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
6 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
– |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 11η Αγωνιστική |
|
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΣΤΑΝΟΥ |
2 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
3 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
– |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
5 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
– |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
ΡΕΠΟ : |
|
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική – 10η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
1 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
– |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
ΣΥΚΙΑΣ |
2 |
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ |
– |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
3 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
– |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
4 |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
5 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
6 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
– |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΒΑΒΔΟΥ |
8 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
– |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
9 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 12η Αγωνιστική |
|
Τετάρτη 27 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
|
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
ΣΤΑΝΟΥ |
2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
3 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
4 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
|
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
5 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 |
|
ΡΕΠΟ : |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 13η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΣΑΡΤΗΣ |
2 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
3 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
– |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
– |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
5 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ |
– |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΟΛΥΝΘΟΥ |
6 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
– |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 13η Αγωνιστική |
|
Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 |
Γήπεδο : |
1 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
– |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
2 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
– |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
3 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
– |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
– |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
5 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
– |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
|
ΡΕΠΟ : |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Β΄ Ερασιτεχνική – 11η Αγωνιστική |
|
Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
1 |
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ |
– |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
– |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
3 |
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
– |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ |
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
4 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
– |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
|
5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
– |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
6 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ |
– |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ |
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00 |
|
7 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
– |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 |
|
8 |
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
– |
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ |
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
9 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
– |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |