ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 |
|
9η Αγωνιστική ( Εξ αναβολής ) |
|
|
Σάββατο 7 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
2 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
“ |
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
“ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
“ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
“ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
6 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
“ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
|
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 |
|
9η Αγωνιστική ( Εξ αναβολής ) |
|
|
Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
2 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
“ |
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
“ |
ΣΤΑΝΟΥ |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
“ |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
5 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
“ |
ΣΥΚΙΑΣ |
6 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
“ |
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
7 |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
“ |
Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ |
8 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
“ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
9 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
“ |
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
|
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 |
|
11η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 14 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
2 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
“ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
“ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
“ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
5 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
“ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
6 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
“ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
|
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 |
|
11η Αγωνιστική |
|
|
Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
“ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
“ |
ΣΤΑΝΟΥ |
|
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 |
|
12η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 21 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
2 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
“ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
3 |
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
“ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 |
“ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
5 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
“ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
“ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
|
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ, ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 |
|
12η Αγωνιστική |
|
|
Κυριακή 22 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
2 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
“ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
“ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 |
|
13η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 11 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
“ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
3 |
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
“ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
“ |
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ |
5 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ |
“ |
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ |
6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
“ |
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
|
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 |
|
13η Αγωνιστική |
|
|
Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
“ |
ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
“ |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
|
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 |
|
14η Αγωνιστική |
|
|
Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΑΡΝΑΙΑΣ |
2 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
“ |
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
3 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ |
“ |
ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
4 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ |
“ |
ΝΙΚΗΤΗΣ |
5 |
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
“ |
ΚΑΛΥΒΩΝ |
6 |
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
“ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 |
|
14η Αγωνιστική |
|
|
Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00 |
1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ |
ΓΗΠΕΔΟ : |
ΣΤΑΝΟΥ |
2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
“ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
3 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ |
“ |
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
|
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ.- |
|
|
|
|
|
|