ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ” SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Σάββατο  7 Ιαν 2023   Ώρα : 11:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Γήπεδο : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ *
7 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.   * Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε ο Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ” SANI IKOS GROUP”
6η Αγωνιστική
Σάββατο  21 Ιαν. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Γήπεδο : ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ *
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ.   * Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε ο Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ” SANI IKOS GROUP”
7η Αγωνιστική
Σάββατο  4 Φεβ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Γήπεδο : ΝΙΚΗΤΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ *
6 ΝΙΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ.   * Δεν. Διεξάγεται. Αποχώρησε ο Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 ” SANI IKOS GROUP”
8η Αγωνιστική
Σάββατο  18 Φεβ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Γήπεδο : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΡΟΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  *
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ.   Δεν. Διεξάγεται. Αποχώρησε ο Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ” SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Κυριακή  8 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Γήπεδο : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ” SANI IKOS GROUP”
6η Αγωνιστική
Κυριακή  22 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Γήπεδο : ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΙΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ” SANI IKOS GROUP”
7η Αγωνιστική
Κυριακή  5 Φεβ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Γήπεδο : ΝΙΚΗΤΗΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( 5X5 )
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   ( 12:30 ) Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ” SANI IKOS GROUP”
8η Αγωνιστική
Κυριακή  19 Φεβ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Γήπεδο : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
6η Αγωνιστική
Σάββατο  14 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
9 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ και ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
7η Αγωνιστική
Σάββατο  28 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
9 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
10 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
8η Αγωνιστική
Σάββατο  11 Φεβ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
10 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
6η Αγωνιστική
Κυριακή  15 Ιαν. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  ( 12:30 ) ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
7η Αγωνιστική
Κυριακή  29 Ιαν. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 12:30 ) Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
8η Αγωνιστική
Κυριακή  12 Φεβ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ( 12:30 ) ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
8 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ.-

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here