ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
9η Αγωνιστική
Σάββατο  19 Μαρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
* ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ.
* ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ και Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.-
10η Αγωνιστική
Σάββατο  2 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
9η Αγωνιστική
Κυριακή  20 Μαρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
* ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
10η Αγωνιστική
Κυριακή  3 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΑΡΤΗΣ
2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 Π.Ο.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ και ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
8η Αγωνιστική
Σάββατο  26 Μαρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
9 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
10 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ.-
9η Αγωνιστική
Σάββατο  9 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π. Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
10 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
8η Αγωνιστική
Κυριακή  27 Μαρ. 2022  Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΌ ΤΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ο ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ.-
9η Αγωνιστική
Κυριακή  10 Απρ. 2022  Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Ο ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
9η Αγωνιστική
Δευτέρα  21 Μαρ. 2022   Ώρα : 16:00
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
10η Αγωνιστική
Δευτέρα 4 Απρ. 2022   Ώρα : 16:00
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ IMD Sprorts Club
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
* ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here