Τμήματα Υποδομής ( Κ14 -Κ10 / Κ16 – Κ12 /K8) , Ομάδες – Αγώνες – Αποτελέσματα

2020-2021

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-16, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
    ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
2η Αγωνιστική ( 7η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ     ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
    ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
3η Αγωνιστική ( 8η ) ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ     3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ     ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
    Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
4η Αγωνιστική ( 9η ) ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ     ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
      Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
5η Αγωνιστική ( 10η ) ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ     ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
      5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
      ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2    
      Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
   
    6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
  Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
    ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
   
    7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής   Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
    ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2    
    ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
   

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΘΕΡΜ/ΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
   
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
       
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
       
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΘΕΡΜ/ΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
       
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
       
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄ 7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟ/ΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12, 2020 – 2021
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
   
2η Αγωνιστική ( 7η )    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ        
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ        
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
   
3η Αγωνιστική ( 8η )    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ        
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ        
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
   
4η Αγωνιστική ( 9η )    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ        
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ        
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
     
5η Αγωνιστική ( 10η )    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ        
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ        
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ        
   

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14, 2020 – 2021
       
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ       ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ       Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
         
2η Αγωνιστική ( 7η ) 2η Αγωνιστική ( 7η )
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ       ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
         
3η Αγωνιστική ( 8η )   3η Αγωνιστική ( 8η )
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ       ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
         
4η Αγωνιστική ( 9η )   4η Αγωνιστική ( 9η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ       ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
             
5η Αγωνιστική ( 10η )   5η Αγωνιστική ( 10η )
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ       ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ     Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
     
   
   
   
   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14, 2020 – 2021
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ     Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
   
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
   
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
   
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
   
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-10, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
   
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
       
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
       
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
       
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
       
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄ 7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-8, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 5η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
   
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
   

 

 

 

2019-2020

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2019 – 2020.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   4ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  4 – 2     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0 – 7   
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 – 0      ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 0 – 5   
          ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  2η Αγωνιστική ( 5η ) Α΄ Β΄        
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
          ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  3η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ            
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
          ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
  2ος ΟΜΙΛΟΣ   ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    
  1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   ΡΕΠΟ : ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2    
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  2 – 2          
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1 – 2     4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
          ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2    
  2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄   ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ       5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
          ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
  3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ            
  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.      
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ      
         
  4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄  
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ–ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ      
  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ      
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       5ος ΟΜΙΛΟΣ
          1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 6   
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  6 – 1  
  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.            
          2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  3ος ΟΜΙΛΟΣ   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  0 – 0     ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0 – 5          
  ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ       3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
          ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ       ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ    
  ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ            
  ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ       4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
          Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
  3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ    
  ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ       ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ            
  ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ       5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
          ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
  4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
  ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ       ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ            
  ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ            
          Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.    
  5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄        
  ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ       Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής    
  ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ            
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ          

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2019 – 2020.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 3-0 α/α      ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 – 3   
  ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  11/3     ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 1 – 0   
               
  2η Αγωνιστική ( 5η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 5η ) Α΄ Β΄
  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ    
  Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ       ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    
               
  3η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ       ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    
  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
               
               
  3ος ΟΜΙΛΟΣ   4ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 1      Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  4 – 4  
  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 6     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – 0 α/α   
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
               
  2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
  ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
               
  3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
               
  4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
  ΡΕΠΟ : ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.       ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
               
  5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.       ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.       Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής    
             

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2019 – 2020.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 3 8 – 2    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  7 – 2 4 – 2 
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  0 – 3  0 – 3 Α/Α   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  2 – 2  5 – 1
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2 – 6  0 – 5   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  8 – 0  4 – 0
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
               
  2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  2 – 2 0 – 2    Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 2 – 6  1 – 1
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  8 – 1  3 – 0Α/Α   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  2 – 2  2 – 4
  ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  4 – 1 4 – 2    ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  5 – 1  3 – 0
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
               
  3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  3 – 0 Α/Α 0 – 3 Α/Α    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2 – 1  3 – 1 
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 4 – 0   0 – 0   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  3 – 0 Α/Α  3 – 0
  ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 1   5 – 2   ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 6 – 1   1 – 0
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ       ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
               
  4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 0 – 3  1 – 1   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 4 – 2   2 – 0
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0 – 6  0 – 3 α/α   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  3 – 0 2 – 1
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1 – 5 0 – 5    Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  2  – 1  7 – 2
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
               
  5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 2   0 – 6   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  1 – 2  2 – 1
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  8 – 0  3 – 1   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ 1 – 6   0 – 3 α/α
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  4 – 1  6 – 3   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  4 – 2  0 – 4
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ       ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  5 – 2  6 – 0   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 3  0 – 5 
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 4 3 – 2    Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  13 – 1 6 – 0 
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  0 – 3 α/α 0 – 3 α/α    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  3 – 2 1 – 3 
  ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ       ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    
               
  7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 – 2  2 – 0    ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  3 – 5  6 – 1
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0 – 2 0 – 3    Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  0 – 2  3 – 4
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  2 – 3  0 – 3   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ  0 – 6  0 – 3
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ       ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 : α β
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 3  1 – 2
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2  0 – 5
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ 0 – 5 0 – 3 α/α 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 5 – 1 0 – 2

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 : α β
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 – 1 1 – 1 
Α.Σ. «ΚΟΣΜΟΣ»  – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 – 2 1 – 2

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 29 Φεβ. 1 – 4
 

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

   
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 29 φεβ 3 – 2

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2019 – 2020.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 2-1 3 – 0    ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 3-9  1 – 3 
  ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 7-5   6 – 2   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 6-1   0 – 2
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1-8   2 – 4   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  4 – 0  6 – 3
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
          2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 4 – 2  3 – 1
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1  – 8  0 – 4    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  2 – 11  1 – 9
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  5 – 0  6 – 2   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  3 – 3  3 – 5
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  5 – 1  2 – 1        
  ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ       3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
          ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 8 – 0  7 – 0 
  3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  1 – 7  2- 2
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  7 – 1 4 – 0    ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  0 – 0 4 – 4 
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  3 – 3 3 – 3        
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  2 – 2 1 – 1    4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ       ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1 – 4  2 – 2 
          ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  4 – 3  1 – 2
  4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0 – 6  1 – 2
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  3 – 6  1 – 1    
  ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 5 1 – 5    5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  0 – 3  1 – 2   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 7  1 – 5 
  ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ       ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 3 – 1  4 – 2
          ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – 4   1 – 3
  5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄        
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  10 -3  2 – 2        
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2 – 2   1 – 7   3ος ΟΜΙΛΟΣ
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1 – 1  2 – 0   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΡΕΠΟ : ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  4-2 1 – 3 
          ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 2-5  2 – 5 
  6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-4  2 – 4 
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  0 – 4 0 – 5         
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  1 – 5  0 – 2   2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  3 – 4  1 – 2   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 6 – 3  4 – 1 
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ       ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  8 – 1  2 – 4
          ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  2 – 3  3 – 0
  7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄        
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3-0 Α /Α 3-0   3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 3   2 – 6   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 – 3  3 – 5 
  ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 – 6  3 – 5    ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 11 – 1   3 – 2
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ       ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 3 – 5   2 – 6
               
          4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.       ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  2 – 2 2 – 1 
          Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  3 – 5  2 – 3
  Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής       ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 2 -2   3 – 0
               
          5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
          ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 – 0   2 – 0
          ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3 – 4   1 – 6
          ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  2 – 3 3 – 1

 

  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 : α β
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1 – 2 0 – 2
  ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  1 – 5
  ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2 – 2  4 – 2
  ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 – 4 3 – 3

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 : α β
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 2 3 – 3
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0 3 – 1
     
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  
     
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 2 5 – 6 πεν.

 

 

 

 

 

 

 

    2018 – 2019

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 2-0 10-3   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 3-1 2-5
  ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1-4 1-3   Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 0-0 3-4
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ       ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
               
  2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 9-0 3-0   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3-2 8-2
  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 8-1 11-4   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 0-5 2-5
  ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ       ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
               
  3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 2-1 4-0   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 0-3 3-4
  ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-30 0-3 α/α   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1-4 4-2
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ       ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
               
  4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 9-0 14-2   Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 1-8 2-9
  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 13-1 11-1   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 4-1 3-2
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005       ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
               
  5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 1-14     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4-0 9-2
  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 1-5     ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2-0  
  ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ       ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
               
               
             
  3ος ΟΜΙΛΟΣ   4ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 10-1 5-0   ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1-8 0-8
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 2-6 1-5   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝ ΑΙΑΣ 0-2 0-2
          ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
               
  2η Αγωνιστική ( 5η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 7-0 3-1   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 5-0 6-0
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 0-5 3-6   ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 6-0 10-0
          ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  3η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 1-9 0-8   ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2-9 11-2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1-4 1-4   ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0-5 0-6
        ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ    
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 7-1 8-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 4-1 3-1
ΡΕΠΟ : ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
     
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 3-2  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2-2  
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  

 

Προημιτελική φάση Κ-14 :

  1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ : 4 – 1

2. ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ : 9 – 0

3. ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 2

4. ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ : 2 – 1

 

Ημιτελική φάση :

1. AΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 2 – 2 και 0 – 2.

2. ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ : 4 -0 και 4 – 1.

Τελικός ( 19 Ιουν. 2019 ) : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 3 – 0

Πρωταθλήτρια ομάδα Κ-14, 2018 – 2019 : «ΚΟΣΜΟΣ» Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
  ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0-1 0-2   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4-3 αναβ.
  ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 8-1 5-6   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 3-6 2-5
  ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 6-0     ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
               
  2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 2-5 1-5   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2-3 4-5
  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 7-0 3-5   ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4-1  
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 3-11 2-5   ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
               
  3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   3-3   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2-3 3-3
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 3-0 9-3   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ   4-5
  ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ   1-4   ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
               
  4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 7-1 4-2   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2-2 4-1
  ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 3-0 3-0   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4-1 2-4
  ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 8-0 4-2   ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
               
  5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 2-0 3-0   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2-2  
  ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   1-3   ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 2-2 2-8
  ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 3-0 α/α 3-0   ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
               
               
             
  3ος ΟΜΙΛΟΣ    
  1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.    
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 6-0 15.5        
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-3 α/α 0-3 α/α        
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
               
  2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄        
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   9-2        
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 2-1 1-4        
  ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ            
               
  3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄        
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3-0 α/α 3-0 α/α        
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-2 4-8        
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄      
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0-3 α/α 0-3 α/α      
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 8-1 2-2      
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ          
           
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄      
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4-3 0-3 α/α      
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3-0 α/α 3-0 α/α      
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ        

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2-5 0-8    ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 1-8  2-4
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 11-1 3-0    ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1-2  3-3
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 10-1 4-4    ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 2-4 3-4 
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 4-0 2-1    Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-4  1-1
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ            
               
  2η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2-6 0-1    ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 4-1  3-0 α/α
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-1 0-0    Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-12 1-1 
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3-0 α/α  0-3   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3-3  1-3
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1-6  0-6   ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0-4 3-5 
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ            
               
  3η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2-5   2-4   ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-3α/ α  0-8
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1-2   1-5   Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 4-1   3-1
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4-2   7-1   ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  4-1  6-0
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2-7   2-1   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  9-0  8-0
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
               
  4η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  12-1 10-1    Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  3-3 3-2 
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3-0α/α  0-2   ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  3-1 2-2 
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  1-5 2-3    ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  0-13 1-7 
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  6-0 4-2    Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  2-4  3-8
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ            
               
  5η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-5  1-6    ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1-5  0-2 
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4-5   1-2   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ  6-0 3-2 
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 0-8   2-4   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  1-6  3-4
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0-8   0-4   Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  5-0  5-1
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
               
  6η Αγωνιστική ( 15η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  0-1  1-1   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  11-1  8-1
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 9-2  1-0    ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  3-1 3-0 
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  3-3 3-0    Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  8-2 2-2 
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 5-1   2-1   ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  16-0 10-2 
  ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ            
               
  7η Αγωνιστική ( 16η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  3-2  2-0   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 5-5  1-0 
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  1-7  0-2   Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 5-16   0-12
  Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  2-3  0-3   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-6   0-3
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0-3  0-6    ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3-0  6-2 
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ            
               
  8η Αγωνιστική ( 17η ) Α΄ Β΄   Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.    
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1-0   1-1        
  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 3-3   0-3        
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0-0   1-1        
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2-4  3-2         
  ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ            
               
  9η Αγωνιστική ( 18η ) Α΄ Β΄        
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  9-2  9-0        
  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3-0  0-4         
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 6-4  4-0         
  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2-6 1-1         
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ          

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ : 8 – 0

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ : 1 – 2

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 4 – 3

ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ : 0  1

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ :

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 0 – 1

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ : 1 – 2

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ : 1 – 0

ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 1 – 4

 

ΤΕΛΙΚΟΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 3 – 1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ Κ-16 2018 – 2019 : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ.

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.
  1ος ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
  1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4-2 6-2    Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 9-1 4-0 
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 11-8 8-3    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0-3 0-5 
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1-4  1-1   ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2-5 0-3 
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0-6  0-7   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3-0α/α 3-0α/α
               
  2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄   2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2-4 1-3    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-6  1-13
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3-2 1-7    ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4-5 0-1 
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2-7  4-4   ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 7-1  2-1
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0-1 3-2    ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 0-3 α/α 0-3 α/α 
               
  3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄   3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 2-3  1-2    Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  9-0  3-0
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 2-3   2-6   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 1-3  1-3 
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  5-1 1-1    ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 0-3α/α 
0-3α/α
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  12-1 10-2    ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1-2  1-3 
               
  4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄   4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0-3  0-3   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  0-11  ΄0-14
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  1-2 2-4   ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  3-0α/α 3-0 α/α 
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  4-5 3-3    ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  0-4  0-13
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 2-7  3-3   ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  4-5 2-4 
               
  5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄   5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1-2   0-3   Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  3-0 α/α 3-0 
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 7-3   3-2   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  9-0 8-1 
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  1-3 4-5    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4-2   2-4
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  0-3 1-5    ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  1-0 3-2 
               
  6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄   6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  3-5 4-1    ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1-4  1-4 
  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  8-4  5-2   ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  0-3 α/α  0-3α/α
  ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  7-3  1-1   ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  1-9  2-7
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  5-2 2-3    ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  4-0  1-1
               
  7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄   7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  2-6 0-11    ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0-1  0-3 
  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1-6 1-5    ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2-4  3-2 
  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  2-5  1-2   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3-0α/α  3-0 α/α
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6-1   6-5   ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  4-0 9-3 
               
          Στο Β΄ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.  

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ : 2 – 1

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ : 3 – 4

Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 8 – 0

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 5 – 1

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ :

Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 2 – 2

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 2 – 0

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : 1 – 3

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ : 4 – 1

 

ΤΕΛΙΚΟΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 1, 0 – 1 παράταση,

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ Κ-12 2018 – 2019 : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 2017 – 2018
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 20 – 0  5 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 – 3  1 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  1 – 3  4 – 5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  4 – 1  3 – 4
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 – 1  1 – 6
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 4  4 – 6
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 6 1 – 7
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 2  3 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  3 – 0  8 – 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  0 – 3 α/α  0 – 3
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  2 – 1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 6 – 1  9 – 0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 2  1 – 4
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 – 0  4 – 0
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 3 0 – 3 α/α
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  0 – 4  0 – 6
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  5 – 3  3 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  7 – 0  3 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  1 – 3  0 – 3 α/α
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 – 0  2 – 1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 3 – 0 α/α  5 – 1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 3 α/α 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 – 3 3 – 2
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «10»

 Πρώτοι αγώνες :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 2 – 4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ : 6 – 0

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 4 – 0

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 3

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 4

 

Επαναληπτικοί αγώνες :

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 3 – 1

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 1 – 3

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ : 0 – 2

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ : 3 – 4, 3 – 5 παράταση

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 6 – 0

 

Προκρίνονται στη φάση των «8» :

  1. «ΑΡΗΣ» ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005, με δυο νίκες,
  2. «ΤΑ Μ.Κ.» ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ, με δυο νίκες,
  3. «ΝΙΚΗ» ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, με δυο νίκες,
  4. «ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ» Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ, με μια νίκη και μια ήττα,
  5. «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΑΡΝΑΙΑΣ, με δυο νίκες,
  6. «ΑΚΑΝΘΟΣ» ΙΕΡΙΣΣΟΥ, με μια νίκη και μια ήττα,
  7. «ΑΕΤΟΣ» ΒΑΡΒΑΡΑΣ, με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 3 – 7, δηλαδή -4 και,
  8. «ΘΥΕΛΛΑ» ΣΤΑΝΟΥ, με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 0 – 6, δηλαδή -6.
  • Αποκλείονται από τη φάση των «8», η ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 1 – 10, δηλαδή -9 και ο ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ με δυο ήττες και διαφορά τερμάτων 1 – 9, δηλαδή -8.

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8» 

Πρώτοι αγώνες :

ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 1 – 2

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ : 1 – 4

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 1 – 0

 

Επαναληπτικοί αγώνες :

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 3 – 1

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ : 4 – 2

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 3 – 0

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 1- 5

Προκρίνονται στην επόμενη ( ημιτελική ) φάση, οι :

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ, ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ «4» :

Πρώτοι αγώνες :

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 : 1 – 1

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 5 – 0

 

Επαναληπτικοί αγώνες :

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 1 – 1, 0 – 1 παρ., 1 – 2 τελικό.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ : 0 – 0

 

ΤΕΛΙΚΟΣ:

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 – 0

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ Κ16  2017 – 2018 – Α ΦΑΣΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 4 – 3 2 – 5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 8 – 0 4 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 2 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 1 – 6 0 – 9
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 2 – 0 6 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 14 – 2 9 – 1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3 – 5 1 – 8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 – 4 2 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 – 3 1 – 0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 6 – 0 9 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 7 – 0 7 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 – 3 1 – 1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 7 – 0  2 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9 – 1 12 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 10 1 – 3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 – 3 1 – 14
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 6 – 4 1 – 2
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  3 – 1 5 – 1
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 – 0 1 – 1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 2 – 1 3 – 2
2η Αγωνιστική ( 5η )
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 10 0 – 6
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 2 0 – 7
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 1 1 – 3
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 3 – 4 1 – 3
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 1 – 3  1 – 2
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 – 2 3 – 0
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 4 – 0 3 – 2
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2017 – 2018
2η Φάση
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 0 6 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2 – 1  1 – 1
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 0 – 2 1 – 7
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  4 – 0 2 – 0
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 9  0 – 3
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3 – 1  0 – 1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 5 – 0  5 – 1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1 – 2 0 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  3 – 2  6 – 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  3 – 0  3 – 6
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  8 – 0 7 – 0
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 0  0 – 10
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  2 – 4 1 – 3
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  5 – 1 3 – 3
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  1 – 2  4 – 1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 1 – 9 0 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 – 2  2 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 4 – 1 2 – 3
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  3 – 2 4 – 0
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  3 – 4  0 – 5
2η Αγωνιστική ( 5η )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  3 – 2  3 – 0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  3 – 1 1 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0 – 4 0 – 3 α/α
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 – 0  8 – 2
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  1 – 2 1 – 3
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
2η Αγωνιστική ( 5η )
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 0 – 0  1 – 3
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  2 – 2  3 – 0 α/α
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 3η ( ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ) ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ : 2 – 0

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 1 – 2

ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 0 – 3

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 2

 

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 4

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ : 5 – 2

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ : 0 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ : 0 – 2

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΠΡΩΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 2 – 0

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 1 – 1

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 2 – 1

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 1

ΤΕΛΙΚΟΣ :

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 0, 0 – 0 παρ., 3 – 2 πέναλτι.

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Κ14  2016 – 2017
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 – 4 0 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 5 – 3 0 – 3 α/α
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 7 – 0 3 – 0 α/α
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 – 3 1 – 4
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2 – 4  0 – 3 α/α
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 – 0  2 – 0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 0 – 3 0 – 3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2 – 1 7 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2 3 – 3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α 3 – 0 α/α
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 3 – 0 α/α  3 – 0 α/α
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6 – 1  5 – 0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 5 – 0 6 – 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 – 0 7 – 0
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 0 – 3 0 – 7
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 5 0 – 6
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 3  2 – 5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1 – 0  1 – 4
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄ Γύρος
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 – 0 4 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 0 – 5 2 – 9
2η Αγωνιστική ( 5η )
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 3 – 0 1 – 1
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 0 1 – 1
3η Αγωνιστική ( 6η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 0 – 8  0 – 10
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 1 – 4  1 – 4
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017.
α ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ :  2 – 2 και 1 – 1, 4 – 1 παρ.
β Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : 1 – 7 και 0 – 3 α/α.
γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 2 και 2 – 2, 0 – 0 παρ. 4 – 1 πεν.
δ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 1 και 1 – 4.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016 – 2017.
β x α : 7 και 13 Μαϊ. ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡ 2005  1-2 και 7-2
δ x γ : 7 και 13-14 Μαϊ. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   3-1    και 6 – 1
 ΤΕΛΙΚΟΣ :  ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 4 – 1

 

Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής – Πρωτάθλημα Νέων Κ16 2016 – 2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 10η Αγωνιστική
1ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 10 8 1 1 33 10 25 0 25
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 10 8 0 2 23 12 24 0 24
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 10 5 2 3 23 13 17 0 17
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 10 4 2 4 19 14 14 0 14
5 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10 2 1 7 16 35 7 0 7
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 10 0 0 10 0 30 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 60 27 6 27 114 114 87 0 87
2ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 10 7 1 2 32 7 22 0 22
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 10 7 0 3 29 10 21 0 21
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 10 7 0 3 28 16 21 0 21
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 10 6 1 3 33 20 19 0 19
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 10 2 0 8 17 56 6 0 6
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 10 0 0 10 0 30 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 60 29 2 29 139 139 89 0 89
3ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 8 5 2 1 21 9 17 0 17
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 8 5 2 1 27 12 17 0 17
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 8 4 1 3 14 19 13 0 13
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 8 2 1 5 10 19 7 0 7
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 1 0 7 11 24 3 0 3
ΣΥΝΟΛΟ : 40 17 6 17 83 83 57 0 57
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Κ 16  2016 – 2017.
( 11 και 18 – 19 Φεβ. 2017 ) :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 – 2 και 0 – 1
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 0 – 0 και 3 – 0 α/α
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 – 2 και 3 – 1
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 0 και 2 – 1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 2016 – 2017.
( 25 – 26 Φεβ. και 4 Μαρ. 2017 )
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 1 και 0 – 4.
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 4 – 0 και 2 – 1
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ( 12 Μαρ. 2017 Γηπ. Αρναίας )
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 2 – 3