ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ |
|
|
|
Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 |
ΓΗΠΕΔΟ |
1 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (15:00) |
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ |
|
2 |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ |
|
3 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
4 |
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ |
|
|
|
|
|
5 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ |
|
6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ |
|
7 |
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
8 |
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
9 |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ |
ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
10 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
|
|
|
11 |
Α.Ε.Σ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ |
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ |
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00 |
|
12 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ |
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ |
|
13 |
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
|
|
Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00 |
|
14 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ |
|
15 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ |
|
16 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
17 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
|
|
|
|
18 |
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ |
|
19 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
|
20 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ |
ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΑΝΟΥ |
|
21 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ |
ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
ΟΡΜΥΛΙΑΣ |
22 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ |
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ |
|
|
|
|
|
23 |
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ |
ΠΟΙΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ |
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
|
|
|
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 |
|
|
|
Κ-16 Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00 |
|
1 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ |
ΚΙΚΑΣ |
|
2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
3 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ |
|
4 |
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ |
ΧΡΥΣΕΛΗΣ |
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
5 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ |
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
|
6 |
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ |
|
7 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
|
8 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 |
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
Κ-12 Κυριακή 14 Οκτ. 2018 Ώρα : 11:00 |
|
1 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
ΙΕΡΙΣΣΟΥ |
2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ |
|
3 |
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ |
ΚΙΚΑΣ |
|
4 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) |
ΚΕΧΑΓΙΑΣ |
|
5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ |
ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ |
|
6 |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ |
ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ |
|
7 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
8 |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ |
0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ |
|
|
|
|
|