Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
1ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1 – 6 | 0 – 6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 3 – 0 | 2 – 2 |
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 1 – 8 | 2 – 5 |
2η Αγωνιστική | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 2 – 4 | 2 – 1 |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 10 – 0 | 7 – 2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ | 1 – 1 | 3 – 1 |
3η Αγωνιστική | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2 – 0 | 1 – 1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4 – 2 | 2 – 2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ | 7 – 0 | 5 – 1 |
4η Αγωνιστική | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 6 – 0 | 3 – 0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 1 – 6 | 0 – 4 |
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 3 – 7 | 0 – 10 |
5η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1 – 6 | 1 – 4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0 – 2 | 0 – 1 |
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 3 – 0 | 3 – 0 |
2ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | – | ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | 8 – 0 | 5 – 2 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 3 – 1 | 0 – 1 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2 – 5 | 0 – 0 |
2η Αγωνιστική | ||||
ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 4 – 1 | 0 – 3 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 2 – 2 | 2- 5 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 2 – 2 | 3 – 0 |
3η Αγωνιστική | ||||
ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 3 – 3 | 1 – 3 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 2 – 4 | 5 – 4 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 5 – 2 | 4 – 0 |
4η Αγωνιστική | ||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 3 – 2 | 2 – 0 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 5 – 3 | 2 – 1 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | – | ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | 3 – 2 | 1 – 5 |
5η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΝΕΟΣ Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | 4 – 1 | 0 – 3 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1 – 2 | 3 – 2 |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | – | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 5 – 5 | 0 – 2 |
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
3ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 1 – 1 | 0 – 4 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 0 – 6 | 2 – 4 |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 2 – 6 | 1 – 5 |
ΡΕΠΟ : | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||
2η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 2 – 3 | 4 – 2 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 4 – 3 | 3 – 1 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 3 – 1 | 2 – 1 |
ΡΕΠΟ : | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | |||
3η Αγωνιστική | ||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 4 – 3 | 1 – 1 |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 1 – 2 | 1 – 4 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 1 – 0 | 1 – 1 |
ΡΕΠΟ : | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | |||
4η Αγωνιστική | ||||
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 2 – 5 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 3 – 3 | 0 – 6 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 3 – 4 | 1 – 0 |
ΡΕΠΟ : | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | |||
5η Αγωνιστική | ||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 0 – 4 | |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 3 – 1 | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 1 – 0 | |
ΡΕΠΟ : | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | |||
6η Αγωνιστική | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 5 – 0 | |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 1 – 5 | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 0 – 5 | |
ΡΕΠΟ : | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||
7η Αγωνιστική | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 3 – 0 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 2 – 4 | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 4 – 0 | |
ΡΕΠΟ : | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | |||
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
1ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 8 – 2 | 3 – 4 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 5 – 0 | 5 – 0 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 0 – 3 | 0-3α/α |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 0-3α/α | 0-3α/α |
2η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 2 – 4 | 1 – 0 |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 3-0α/α | 3-0α/α |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 3-0α/α | 3-0α/α |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1 – 4 | 0 – 4 |
3η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 3 – 0α/α | 3-0α/α |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 0-3α/α | 0-3α/α |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 4 – 5 | 1 – 2 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 5 – 0 | 6 – 0 |
4η Αγωνιστική | ||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 0-3α/α | 0-3α/α |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 0-3α/α | 0-3α/α |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 3 – 2 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 8 – 0 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
5η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 3/12/23 | |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 3-0α/α | 3-0α/α |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 3-0α/α | 3-0α/α |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 5 – 2 | |
6η Αγωνιστική | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 3 – 0 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 0-3α/α | 0-3α/α |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 0-3α/α | 0-3α/α |
7η Αγωνιστική | ||||
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 0 – 5 | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 2 – 2 | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΑΝΑΒ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | δ.δ. | δ.δ. |
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
2ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 10 – 1 | 11 – 0 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | 2 – 4 | 8 – 2 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 4 – 0 | 6 – 0 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 3-0α/α | 3-0α/α |
2η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1 – 6 | 2 – 2 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 0 – 5 | 0 – 6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 2 – 3 | 1 – 5 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | – | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 0-3α/α | 0-3α/α |
3η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2 – 5 | 2 – 1 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 1 – 4 | 2 – 2 |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 0 – 3α/α | 0-3α/α |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | 3 – 0α/α | 1 – 0 |
4η Αγωνιστική | ||||
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1 – 7 | 1 – 5 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 3-0α/α | 3-0α/α |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 5 – 1 | 7 – 2 |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | 3 – 0 α/α | 6 – 2 |
5η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 3-0α/α | 3-0α/α |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1 – 6 | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1 – 9 | |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 2 – 6 | |
6η Αγωνιστική | ||||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 0 – 12 | |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | 0-3α/α | 0-3α/α |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 3 – 2 | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 1 – 1 | |
7η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1 – 10 | |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 6 – 7 | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 3-0α/α | 3-0α/α |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 2 – 3 | |
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
3ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | 3 – 0 α/α | 6 – 2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | 6 – 1 | 1 – 1 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 13 – 1 | 8 – 2 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 0 – 3 α/α | |
2η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 5 – 1 | 2 – 1 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 0 – 3 α/α | 0 – 8 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | – | Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 3 – 6 | 4 – 4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 0 – 10 | 3 – 3 |
3η Αγωνιστική | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 0 – 4 | 2 – 5 |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 0 – 2 | 0 – 2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | 0 – 3 | 0-3 α/α |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | 6 – 5 | 1 – 8 |
4η Αγωνιστική | ||||
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 4 – 3 | 3 – 2 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 11 – 1 | 9 – 1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 9 – 1 | 5 – 1 |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | 1- 0 | 1 – 3 |
5η Αγωνιστική | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 6 – 1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 1 – 6 | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 2 – 4 | |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 0 – 6 | |
6η Αγωνιστική | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | 1 – 9 | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | – | ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 4 – 1 | |
7η Αγωνιστική | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0 – 0 | |
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4 – 2 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 6 – 5 | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 3 – 1 | |
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
1ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 0 – 4 | 0 – 5 |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 7 – 0 | 2 – 2 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 3 – 0 α/α | 0 – 2 |
ΡΕΠΟ : | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | |||
2η Αγωνιστική | ||||
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 1 – 0 | 3 – 1 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 0 – 2 | 1 – 4 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 5 – 0 | 6 – 1 |
ΡΕΠΟ : | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||
3η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 0 – 7 | 0 – 6 |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 4 – 0 | 3 – 0 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | αναβ. | 0 – 5 |
ΡΕΠΟ : | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | |||
4η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 4 – 0 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 5 – 1 | 1 – 0 |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 1 – 3 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΡΕΠΟ : | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | |||
5η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 2 – 5 | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 3 – 2 | |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 4 – 1 | |
ΡΕΠΟ : | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | |||
6η Αγωνιστική | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 4 – 0 | |
ΡΕΠΟ : | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | |||
7η Αγωνιστική | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | 4 – 0 | |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | – | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0 – 5 | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 3 – 0 | |
ΡΕΠΟ : | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
2ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | – | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 1 – 5 | 1 – 4 |
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | – | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | 8 – 1 | 2 – 2 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 3 – 0 | 9 – 1 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 0 – 6 | 3 – 6 |
2η Αγωνιστική | ||||
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 13 – 0 | αναβ. |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2 – 4 | αναβ. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | – | ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | 6 – 1 | 7 – 4 |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 7 – 0 | 4 – 0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1 – 7 | 0 – 10 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | – | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 0 – 3 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 1 – 2 | 3 – 1 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | 0 – 3 | 0 – 5 |
4η Αγωνιστική | ||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | δ.δ. | 8 – 1 |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 2 – 2 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 5 – 0 | 8 – 1 |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | – | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | 2 – 0 | 1 – 4 |
5η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 2 – 8 | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | 1 – 3 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 0 – 6 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | – | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 1 – 2 | |
6η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 4 – 1 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | 4 – 3 | |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | – | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 0 – 4 | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 4 – 0 | |
7η Αγωνιστική | ||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ | – | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | ||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 1 – 1 | |
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1 – 1 | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | 6 – 0 | |
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
3ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 3 – 0 | ΑΝΑΒ |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 3 – 3 | 4 – 2 |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 7 – 1 | 8 – 1 |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 2 – 4 | 0 – 1 |
2η Αγωνιστική | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 9 – 0 | 8 – 0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 5 – 9 | 0-3 α/α |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 5 – 2 | 1 – 8 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 3 – 0 α/α | 11 – 1 |
3η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 0 – 5 | 3 – 0 Α/Α |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 3 – 5 | 2 – 1 |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 3 – 0 | 10 – 1 |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 0 – 3 | 0 – 6 |
4η Αγωνιστική | ||||
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 8 – 0 | 3 – 0α/α |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 5 – 8 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 10 – 0 | 8 – 0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 1 – 7 | 0 – 3 α/α |
5η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1 – 11 | |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 0 – 9 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 4 – 1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0 – 13 | |
6η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 3 – 0 | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | ||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||
7η Αγωνιστική | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | ||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 0 – 1 | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | ||||
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
1ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
2η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
3η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
4η Αγωνιστική | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
5η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | ||
6η Αγωνιστική | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | – | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
7η Αγωνιστική | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
2ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
2η Αγωνιστική | ||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
3η Αγωνιστική | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
4η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||
5η Αγωνιστική | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
6η Αγωνιστική | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
7η Αγωνιστική | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | – | ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | ||||
Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-8 “SANI IKOS GROUP”, 2023 – 2024 | ||||
1ος Όμιλος | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΡΕΠΟ : | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
2η Αγωνιστική | ||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΡΕΠΟ : | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
3η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ |
ΡΕΠΟ : | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
4η Αγωνιστική | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΡΕΠΟ : | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||
5η Αγωνιστική | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΡΕΠΟ : | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||
6η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | – | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | – | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΡΕΠΟ : | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||
7η Αγωνιστική | ||||
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | – | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | – | ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | – | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΡΕΠΟ : | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | ||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-16 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023 |
||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 5-0 | 3-0 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1-6 | 0-3 α/α | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 15-0 | 8-1 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 5-1 | 8-1 | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4-1 | 4-1 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 6-0 | 3-0 | |
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1-6 | 0-5 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 5-7 | 1-3 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 4-1 | 0 – 0 | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 8-0 | 3-0 α/α | |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0-8 | 1 – 9 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2-0 | 2-1 | |
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 0-3 | 0-1 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 7-2 | 6-0 | |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 0-8 | 1-5 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 3-0 α/α | 3-0α/α | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0-2 | 0-2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1-0 | 0-1 | |
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 9-1 | 3 – 1 | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 0-3 α/α | 1-4 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 0-2 | 0 – 0 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 0-3 α/α | 0-3 α/α | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 11-0 | 5 – 2 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 3-1 | 3-1 | |
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1-9 | 2-5 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 3-4 | 2-1 | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 1-2 | 3-0 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 8-0 | 4-2 | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 4-0 | 2-1 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 3-0 α/α | 3-0 α/α | |
3ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 3-3 | 3-2 | ||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ | 2-1 | 2-2 | ||||
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ||||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 3-2 | 2-3 | ||||
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 0-1 | 1-0 | ||||
ΡΕΠΟ : Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ||||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 5-1 | 5-0 | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 5-0 | 1-0 | ||||
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ | ||||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 0-1 | 1 – 4 | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ | 2-1 | 1 – 4 | ||||
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 4-2 | 7-1 | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 1-1 | 3-2 | ||||
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ |
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16, 2022 – 2023.
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( α ) : 1 – 1, 2 – 1 πεν., 3 – 2 τελικό.
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ( β ) : 2 – 1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ( γ ) : 4 – 1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( δ ) : 0 – 3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16, 2022 – 2023 – Διπλοί αγώνες.
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( α x δ ) : 0 – 3 και 1 – 3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( β x γ ) : 2 – 3 και 1 – 3
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 0, 1 – 4 πεν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023 |
||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1-4 | 1-2 | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1-17 | Ο-3Α/Α | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 6-0 | 3-3 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 3-1 | 4-2 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 1-4 | 0-3 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 9-0 | 7-2 | |
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 5-1 | 6-0 | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1-2 | 3-2 | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 7-2 | 4-2 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 8-3 | 6-1 | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 3-4 | 1-3 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 1-5 | 0-11 | |
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 1-3 | 1-4 | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 3-2 | 2-2 | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 0-2 | 0-0 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 10-2 | 4-1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 0-3A/A | 0-2 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 2-3 | 0-4 | |
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 3-0 | 8-0 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 4-1 | 3-0α/α | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 1-1 | 4-2 | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 2-5 | 4-4 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1-2 | 4-1 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1-0 | 2-2 | |
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1-6 | 1-7 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1-7 | 0-3α/α | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0-7 | 0-5 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 3-0 | 3-6 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 2-1 | 2-0 | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 9-0 | 4-0 | |
3ος ΟΜΙΛΟΣ | 4ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 0-2 | 2-3 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 6-0 | 5-0 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 2-4 | 2-3 | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 3-2 | 2-2 | |
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | —– | ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | —– | |||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 7-0 | 4-0 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 5-2 | 1-0 | |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 4-5 | 3-2 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | 1-5 | 1-3 | |
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | —– | ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | —– | |||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 1-3 | 2-1 | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 2-5 | 0-7 | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 1-2 | 0-1 | ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2-3 | 2-3 | |
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | —– | ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | —– | |||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 6-2 | 3-0 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | 3-2 | 4-1 | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 4-0 | 0-3α/α | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 4-1 | 1-1 | |
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | —– | ΡΕΠΟ : ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | —– | |||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 1-1 | 1-4 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1-5 | 1-4 | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 4-0 | 5-0 | ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 3-6 | 3-4 | |
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | —– | ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14, 2022 – 2023.
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( α ) : 6 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ( β ) : 2 – 3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( γ ) : 0 – 0, 6 – 5 πεν.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( δ ) : 4 – 3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-14, 2022 – 2023 – Διπλοί αγώνες.
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ : 4 – 2 και 1 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : 3 – 0 και 1 – 1
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-14, 2022 – 2023.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 1 – 2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023 |
||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 3ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 3-4 | 0-3 α/α | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 0-5 | 0-3 α/α | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 7-0 | 3-2 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 3-2 | 1-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 2-4 | 0-0 | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 5-2 | 4-0 | |
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ||||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 4-5 | 0-3 α/α | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 7-1 | 4-4 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 7-3 | 5-1 | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 2-5 | 0-4 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 1-2 | 0-1 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 0-2 | 1-2 | ||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | ΡΕΠΟ : Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | |||
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 2-3 | 0-3 | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 2-5 | 1-3 | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 2-3 | 2-2 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 2-8 | 0-11 | |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 5-1 | 0-1 | ||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1-2 | 1-2 | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 6-3 | 2-0 | ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 0-1 | 1-4 | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 1-3 | 4-0 | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 3-0 | 5-0 | ||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 1-1 | 5-0 | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 0-1 | 0-1 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 1-0 | 2-1 | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 3-5 | 0-3 | ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 5-3 | 3-0 | ||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 0-2 | 2-3 | ||||
2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 0-2 | 1-1 | |||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 3-2 | 0-0 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 5-2 | 1-2 | ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | |||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 4-1 | 6-1 | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 7-2 | 2-1 | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 6-1 | 3-0 | ||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1-1 | 5-1 | |
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1-0 | 2-2 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 1-0 | 1-2 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1-6 | 2-7 | ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | 2-5 | 1-2 | ||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 2-1 | 2-2 | |
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ-ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 4-0 | 5-2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 2-0 | 4-0 | |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 0-7 | 1-8 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 3-2 | 1-2 | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | 5-0 | 1-3 | ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | |||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 0-3 α/α | 1 – 2 | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2 – 1 | 3 – 1 | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 1 – 7 | 2 – 2 | ||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 0 – 5 | 0 – 5 | ||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 7 – 1 | 10 – 1 | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 1 – 8 | 0 – 3 | ||||
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12, 2022 – 2023.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( α ) : 2 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( β ) : 6 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ( γ ) : 6 – 2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ( δ ) : 1 – 1, 2 – 0 παρ. 3 – 1 τελικό.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12, 2022 – 2023.
( α ) X ( δ ) και ( β ) x ( γ ), διπλοί αγώνες.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ : 0 – 0 και 0 – 4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ : 1 – 2 και 3 – 0
ΤΕΛΙΚΟΣ :
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ : 0 – 0, 1 – 0 παρ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-10 ”SANI IKOS GROUP”, 2022 – 2023 |
||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΧΗΧΘΗ | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | |||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | |||||
3ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ||||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ||||||
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ———– | |||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ||||||
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||||
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ||||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ||||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||||
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ||||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | ||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ||||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΔΙΕΞΗΧΘΗ | |||||
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ |
2021 – 2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-16 ”SANI IKOS GROUP”, 2021 – 2022 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | |||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 0-1 | 1-2 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 5-0 | 6-2 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 2-7 | 0-5 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 3-0 α/α | 3-0 α/α | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 0-7 | 0-3α/α | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 0-10 | 3-6 | |
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | |||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | |||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 1 – 0 | 0-7 | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 4 – 2 | 2-5 | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 7 – 2 | 3-1 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 3 – 1 | 2-2 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4 – 0 | 3-1 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 5 – 0 | 3-0 α/α | |
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | |||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | |||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 8-3 | 4-1 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1-0 | 3-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 5-4 | 0-6 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 0-5 | 2-8 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 0-1 | 3-2 | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 6-0 | 2-1 | |
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0-7 | 1-7 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 2-9 | 1-7 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 2-5 | 1-7 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 0-1 | 0-4 | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4-2 | 3-4 | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 3-0 α/α | 3-0 α/α | |
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | 5η Αγωνιστική ( 12η ) | |||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 4-3 | 2 – 2 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 2-4 | 1-2 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 4-4 | 6 – 0 | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 1-5 | 0-3 α/α | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 0 – 2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 3-4 | 5-1 | ||
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | |||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2 – 2 | 1 – 3 | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 0-3 α/α | 0-3 α/α | |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1 – 3 | 0-3 α/α | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΑΝΑΒΟΛΗ | 0-3 α/α | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1 – 2 | 0-3 α/α | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 3 – 0 α/α | 2 – 2 | |
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | |||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | 7η Αγωνιστική ( 14η ) | |||||
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 2 – 0 | 1 – 2 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 3-0 α/α | 3-0 α/α | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 2 – 7 | 0-3α/α | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 5 – 3 | 1-6 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ | 5 – 1 | 0-3α/α | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 4 – 3 | 4-0 | |
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | ||||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12 ”SANI IKOS GROUP”, 2021 – 2022 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 1 – 8 | 0-3α/α | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 4 – 3 | 0-2 | |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 2 – 5 | 1 – 4 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 0-3α/α | 4-3 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2 – 3 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 5 – 1 | 3 – 1 | ||
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | |||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 6 – 2 | 5-1 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 0 – 3 | 1-6 | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 10 – 1 | 7-0 | ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 3-0α/α | 6-0 | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 8 – 3 | 2-1 | ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 1 – 1 | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | |||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | 1-2 | 7-0 | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 4-0 | 2-1 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 5-1 | 2-3 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 18-0 | 11-1 | |
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 3-3 | 1-3 | ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 3-4 | 0-8 | |
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 5-1 | 7-1 | Α.Ο ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 2-1 | 1-1 | |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 0-7 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 0-4 | 0-1 | ||
Α.Ο.ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 7-4 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 0-6 | 2-5 | ||
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ΡΕΠΟ : ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | |||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 0-8 | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 3 – 2 | 3-2 | ||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 6-9 | 0-3α/α | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 0 – 3 | 1-8 | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | 7-2 | 6-4 | ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 14 – 4 | 7-0 | |
ΡΕΠΟ : Α.Ο . ΣΑΡΤΗΣ | ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ΑΝΑΒΟΛΗ | 6-1 | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 1 – 1 | 0-6 | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 2 – 4 | 0-4 | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 2 – 3 | 1-2 | |
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ΑΝΑΒΟΛΗ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | 7 – 0 | 2 – 0 | |
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | |||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | 7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 7 – 0 | 6-1 | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 5 – 0 | ||
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1 – 7 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 0 – 3 α/α | |||
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 0 – 8 | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 1 – 11 | 0-3α/α | ||
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12 ”SANI IKOS GROUP”, 2021 – 2022 |
||||||
3ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 6 – 0 | 2-2 | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 9 – 5 | 13 – 2 | ||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 4 – 2 | 3-0α/α | ||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 5 – 2 | 8 – 2 | ||||
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0-3α/α | 0-3α/α | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 4 – 7 | 2 – 5 | ||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 5-2 | 3-0α/α | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2-7 | |||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 6-1 | 3-2 | ||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | ||||||
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 0-3α/α | 0-3α/α | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 7-1 | 6-3 | ||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 3 – 2 | 2-5 | ||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | ||||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 3-7 | 3-6 | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 3-0α/α | 3-0α/α | ||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2-7 | |||||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | ||||||
Αποχώρησε η ομάδα του ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ. |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14 ”SANI IKOS GROUP”, 2021 – 2022 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 6-0 | 2-1 | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 3-6 | 2-11 | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 0-3α/α | 0-3α/α | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | 5-3 | 4-2 | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 1-3 | 1-3 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 2-0 | 2-0 | |
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | |||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2 – 3 | 1 – 6 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 11-1 | 5 – 1 | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 7 – 1 | 3-0 α/α | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 5 – 3 | 1 – 3 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4 – 0 | 9 – 2 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | 4 – 2 | 4 – 1 | |
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | 10-0 | 3 – 0 α/α | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 2-9 | 2-21 | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 1 – 3 | 3-1 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 7-3 | 4-0 | |
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 7-4 | 4-6 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 4-2 | 4-4 | |
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | |||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 2-6 | 1 – 7 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 15-0 | 10-0 | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 0-6 | 0 – 3 α/α | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 3-2 | 2-0 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 3-0 | 0 – 3 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | 10-1 | 3-2 | |
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 4-4 | 4-1 | ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 0-10 | 0-3α/α | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 2-2 | 0-3α/α | ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 0-4 | 1-10 | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 2 – 0 | 3-0α/α | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 3-4 | 1-4 | |
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | |||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 0-3 | 0-3α/α | ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | 3-0 α/α | 8 – 0 | |
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | 1 – 5 | 1-3 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | 4 – 0 | 3 – 1 | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 0-3 α/α | 0-3 α/α | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | 3 – 4 | 5 – 0 | |
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | 7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4 – 1 | 5-1 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ | 7 – 1 | 1-2 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | 0 – 2 | 0 – 2 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 0 – 3 | 3 – 2 | |
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | 1 – 3 | 0-3α/α | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | αναβ. | 0 – 3 | |
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ | |||||
3ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 3-5 | 2-8 | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | 3-0 Α/Α | 2-2 | ||||
ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 0-6 | 1-1 | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 1-0 | 1-2 | ||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 3 – 5 | 1-1 | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 6 – 0 | 1 – 1 | ||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 2 – 1 | 0-3 | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 1 – 4 | 1-2 | ||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 5-3 | 1-5 | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1-0 | 1-0 | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 2-4 | 1-0 | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | 3-0 | 3-0α/α | ||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 1-4 | 0 – 0 | ||||
ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 1-2 | 2 – 3 | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 1-2 | 1-2 | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | 7-3 | 3 – 0 | ||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 10 – 2 | 3-3 | ||||
Π.Ο ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 1 – 1 | 3-2 | ||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | 5-0 | 0 – 2 | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 1-0 | 3-3 | ||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 0-4 | 4 – 2 | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | 3-0 | 3 – 0 | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 0 – 2 | 0 – 3 | ||||
ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | 5 – 2 | 4 – 0 | ||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 0-3 α/α | 0-3 α/α | ||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | 3 – 1 | 2 – 3 | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 5 – 5 | 2 – 2 | ||||
ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 0 – 0 | 0 – 1 | ||||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | ||||||
* Αποχώρησε η ομάδα του ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ. |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-10 ”SANI IKOS GROUP”, 2021 – 2022 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | διεξήχθη | διεξήχθη | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | διεξήχθη | διεξήχθη | |
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | διεξήχθη | διεξήχθη | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | διεξήχθη | διεξήχθη | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | διεξήχθη | διεξήχθη | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | διεξήχθη | διεξήχθη | |
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | |||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | αναβ. | ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | διεξήχθη | |||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | διεξήχθη | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | διεξήχθη | |||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | διεξήχθη | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | διεξήχθη | |||
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 2 – 5 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | 9 – 0 | |||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | διεξήχθη | ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | 4 – 1 | |||
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | διεξήχθη | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | διεξήχθη | |||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | διεξήχθη | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | διεξήχθη | |||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | διεξήχθη | ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | διεξήχθη | |||
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | |||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | 2 – 6 | ||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 1-2 | ΑΝΑΒΟΛΗ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 1-7 | ||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | 2-5 | ΑΝΑΒΟΛΗ | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | |||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | 7-3 | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | διεξήχθη | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | διεξήχθη | ||||
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | 7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΑΙΣ | διεξήχθη | Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | διεξήχθη | |||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | διεξήχθη | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | διεξήχθη | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | διεξήχθη | |||
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-8 ”SANI IKOS GROUP” , 2021 – 2022 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | διεξήχθη | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | διεξήχθη | |||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | διεξήχθη | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | διεξήχθη | |||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | διεξήχθη | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | διεξήχθη | |||
ΡΕΠΟ : Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ||||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 7η ) | Α΄ | Β΄ | |
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | διεξήχθη | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | διεξήχθη | |||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | διεξήχθη | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | διεξήχθη | |||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | διεξήχθη | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | διεξήχθη | |||
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ||||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α..Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | |||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ||||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||||
ΘΕΡΜΑϊΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | |||||
ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ | ||||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ||||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ||||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ||||||
Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ||||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ||||||
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ||||||
2020-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-16, 2020 – 2021 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 | |||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ||||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | |||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 | |||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 | |||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ||||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ||||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ||||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ | ||||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 | ||||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ||||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ||||||
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 | ||||||
ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ | ||||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12, 2020 – 2021 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | |||||
ΘΕΡΜ/ΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | |||||
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | |||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΘΕΡΜ/ΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | |||||
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | |||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | |||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | 7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | |
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟ/ΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ | |||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | |||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12, 2020 – 2021 | ||||||
3ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | ||||||
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ||||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ||||||
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ||||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | ||||||
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ||||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | ||||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | ||||||
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ||||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14, 2020 – 2021 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 6η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | |||||
2η Αγωνιστική ( 7η ) | 2η Αγωνιστική ( 7η ) | |||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | |||||
3η Αγωνιστική ( 8η ) | 3η Αγωνιστική ( 8η ) | |||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | |||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ | |||||
4η Αγωνιστική ( 9η ) | 4η Αγωνιστική ( 9η ) | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ | ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | |||||
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||||
5η Αγωνιστική ( 10η ) | 5η Αγωνιστική ( 10η ) | |||||
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | |||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ | |||||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ | Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14, 2020 – 2021 | ||||||
3ος ΟΜΙΛΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής | |||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ||||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ||||||
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | ||||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ||||||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ||||||
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ||||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||||||
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | ||||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | ||||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | ||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ | ||||||
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ | ||||||
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ||||||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-10, 2020 – 2021 | ||||||
1ος ΟΜΙΛΟΣ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | 1η Αγωνιστική ( 8η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. | |||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | |||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | |||||
2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | 2η Αγωνιστική ( 9η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||||
3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | 3η Αγωνιστική ( 10η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. | |||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | |||||
4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | 4η Αγωνιστική ( 11η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | |||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | |||||
5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | 5η Αγωνιστική ( 12η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | |||||
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ | |||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | |||||
6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | 6η Αγωνιστική ( 13η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ | ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ | |||||
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. | |||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ | |||||
7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | 7η Αγωνιστική ( 14η ) | Α΄ | Β΄ | |
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ | ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ | |||||
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 | ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ | |||||
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ | ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ | |||||
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ | ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ | |||||