ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16  “SANI IKOS GROUP”
11η Αγωνιστική
Μ. Τρίτη  19 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
* ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ.
* ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
12η Αγωνιστική
Σάββατο  30 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
* Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ : 3 – 0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ.
* ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-
13η Αγωνιστική
Σάββατο  7 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
* ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ : 3 – 0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ.
* ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
14η Αγωνιστική
Σάββατο  14 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
* ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ.
* ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 “SANI IKOS GROUP”
11η Αγωνιστική
Μ. Τετάρτη  20 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ.-
12η Αγωνιστική
Σάββατο  30 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 Α.Ο ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΝ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
* ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ και Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
13η Αγωνιστική
Σάββατο  7 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
* ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ και ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ.-
14η Αγωνιστική
Σάββατο  14 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
* ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
10η Αγωνιστική
Σάββατο  16 Απρ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
* ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.
* ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ.-
11η Αγωνιστική
Τετάρτη  27 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 3 – 0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.
* ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ.-
12η Αγωνιστική
Κυριακή  1 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
9 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ και ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
13η Αγωνιστική
Κυριακή  8 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΡΗΝΗΣ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
* ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 3 – 0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.
* ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ και ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-
14η Αγωνιστική
Κυριακή  15 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
* Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ : 3 – 0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.
* ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
10η Αγωνιστική
Κυριακή  17 Απρ. 2022  Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΝΙΩΤΗΣ
* ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ-ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ : 3 – 0 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
11η Αγωνιστική
Πέμπτη  28 Απρ. 2022  Ώρα : 17:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
12η Αγωνιστική
Κυριακή  1 Μαϊ. 2022  Ώρα : 17:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΝΘΕΜΟΥΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
13η Αγωνιστική
Κυριακή 8 Μαϊ. 2022  Ώρα : 17:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ και ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.-
14η Αγωνιστική
Κυριακή 15 Μαϊ. 2022  Ώρα : 17:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
* ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ : 0 – 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΝΘΕΜΟΥΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8 ” SANI IKOS GROUP”
11η Αγωνιστική
Δευτέρα  18 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : 5 x 5 ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-
12η Αγωνιστική
Δευτέρα  9 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ IMD Sports Club
* ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
13η Αγωνιστική
Δευτέρα  16 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : 5 x 5 ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ IMD Sports Club
* ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005.-
14η Αγωνιστική
Δευτέρα  23 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here