Η Ε.Π.Σ Χαλκιδικής ανακοινώνει το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων για το τουρνουά υποδομών που διοργανώνει την Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 στα γήπεδα Καλυβών και Ολύνθου :

Nα σημειωθεί ότι τα έσοδα (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ 2 Ευρώ) θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό και συγκεκριμένα για την ενίσχυση των νηπιαγωγείων της παιδοογκολογικής κλινικής του  νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003 – 2004
ΓΗΠΕΔΟ : ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ Μ. – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ και ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 09:30
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 10:45
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 12:00
Σε ολόκληρο το γήπεδο, ημίχρονο 30 λεπτά, ανάπαυλα 5 λεπτά, διατητές 3, 11 εναντίον 11.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005 – 2006
ΓΗΠΕΔΑ : ΟΛΥΝΘΟΥ Α και Β.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι. και ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ Δ.
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΕΞΗ ΟΜΑΔΕΣ, ΣΕ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ :
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΗΠ.  Α 09:30
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΗΠ.  Α 10:15
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΗΠ.  Α 11:00
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΓΗΠ.  Β 09:30
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΓΗΠ.  Β 10:15
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΗΠ.  Β 11:00
Μικρός τελικός δευτεραθλητών ομίλων ΓΗΠ.  Α 12:00
Μεγάλος τελικός πρωταθλητών ομίλων ΓΗΠ.  Β 12:00
Σε μισό γήπεδο, 8 εναντίον 8, ημίχρονο 20 λεπτά, ανάπαυλα 5, 1 διαιτητής.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007 – 2008
ΓΗΠΕΔΑ : ΟΛΥΝΘΟΥ Γ και Δ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. και ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΣΤ.
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ 12 ΟΜΑΔΕΣ, ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ :
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ “ΚΟΣΜΟΣ 2”
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ “ΚΟΣΜΟΣ 1” Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ : Γ. ΓΗΠΕΔΟ : Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 09:30 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 09:50 “ΚΟΣΜΟΣ 2” – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 10:10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – “ΚΟΣΜΟΣ 1”
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 10:30 “ΚΟΣΜΟΣ 2” – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 10:50 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – “ΚΟΣΜΟΣ 1”
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 11:10 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 1ου – ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 2ου ( α ) 11:30 ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 3ου – ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 4ου ( β )
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 1ου – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2ου ( α ) 11:50 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 3ου – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 4ου ( β )
ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ ( α ) – ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ ( β ) 12:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ( α ) – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ( β )
Σε μικρό γήπεδο, 8 εναντίον 8, ΜΟΝΟ ένα ημίχρονο των 20 λεπτών χωρίς ανάπαυλα, 1 διαιτητής.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2009, 2010 και 2011.
ΓΗΠΕΔΑ : ΟΛΥΝΘΟΥ Ε και Ζ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ. και ΚΟΥΡΑΣ Ι.
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ 14 ΟΜΑΔΕΣ, ΣΕ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ :
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 “ΚΟΣΜΟΣ 2” Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
“¨ΚΟΣΜΟΣ 1” ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ : Ε. ΓΗΠΕΔΟ : Ζ.
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 09:30 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – “ΚΟΣΜΟΣ 1” 09:45 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10:00 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 10:15 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – “ΚΟΣΜΟΣ 2”
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – “ΚΟΣΜΟΣ 1” 10:30 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 10:45 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – “ΚΟΣΜΟΣ 1” 11:00 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – “ΚΟΣΜΟΣ 2”
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 11:15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 2 11:30 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 1ου – ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 2ου ( α ) 11:45 ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 3ου – ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 4ου ( β )
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 1ου – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2ου ( α ) 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 3ου – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 4ου ( β )
ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ ( α ) – ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ ( β ) 12:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ( α ) – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ( β )
Σε μικρό γήπεδο, 8 εναντίον 8, ΜΟΝΟ ένα ημίχρονο των 15 λεπτών χωρίς ανάπαυλα, 1 διαιτητής.
ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ :
Όλοι οι ποδοσφαιριστές θα αγωνίζονται, είτε με δελτίο ΕΠΟ, είτε με προσωρινό δελτίο που έχει εκδοθεί από την
Ένωση, είτε με πρόσφατο πιστοποιητικό γέννησης με φωτογραφία.
Οι αλλαγές των ποδοσφαιριστών είναι ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ, σε όλες τις κατηγορίες.
Σε περίπτωση ισοβαθμίας ( σε βαθμούς και τέρματα ) μεταξύ δυο ομάδων στη φάση των ομίλων, ακολουθείται
απ’ ευθείας η διαδικασία των 5 πέναλτι.
Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος σε ημιτελική ή τελική φάση, ακολουθείται επίσης απ’ ευθείας η διαδικασία
των 5 πέναλτι.
Σε περίπτωση μη προσέλευσης ομάδας στο γήπεδο την προβλεπόμενη ώρα έναρξης, εννοείται ότι η αντίπαλη
ομάδα κερδίζει τον αγώνα με 3 – 0 και διεξάγεται ο επόμενος αγώνας.
ΚΥΠΕΛΛΑ και ΜΕΤΑΛΛΙΑ θα απονεμηθούν στους πρωταθλητές και δευτεραθλητές των κατηγοριών.
Επίσης, αναμνηστικά διπλώματα θα απονεμηθούν σε όλους τους συμμετέχοντες ποδοσφαιριστές.
Θα απονεμηθούν επίσης : Βραβεία καλύτερου ποδοσφαιριστή και καλύτερου τερματοφύλακα, ανά κατηγορία.
ΟΛΕΣ οι απονομές θα πραγματοποιηθούν στο γήπεδο της ΟΛΥΝΘΟΥ, για όλες τις κατηγορίες και για όλους
τους ποδοσφαιριστές.
ΕΝΑΡΞΗ ΑΠΟΝΟΜΩΝ : 14:00
ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ, η εταιρεία Ι. ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. Διανομές τροφίμων ΔΕΛΤΑ,
NESTLE, CRETA FARMS, ΠΡΑΤΗΡΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAOIL ( Ν. Μουδανιά, Άφυτο, Διονυσίου ).
Διαιτητές θα είναι, στο γήπεδο Καλυβών οι κ.κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΜΤΣΟΣ και ΚΟΚΚΙΝΟΣ    
και στα γήπεδα της Ολύνθου οι κ.κ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ, ΚΟΥΡΑΣ και ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here