ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 8 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ  
5 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
       
9 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
10 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ  
       
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΙΚΑΣ –ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ   
       
    Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 11:00  
13 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
       
    Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 14:00  
14 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ  
       
    Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00  
15 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
16 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
17 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
18 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
19 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
21 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
22 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
       
23 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΝΤΟΝΤΣΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Παρασκευή 7 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:30  
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΕΥ  
       
    Κ-16 Σάββατο 8 Δεκ. 2018 Ώρα : 11:00  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ( 10:30 ) ΚΙΚΑΣ  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
5 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
7 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ  
8 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
       
    Κ-12 Κυριακή 9 Δεκ. 2018 Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
4 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (12:00) ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ  
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 3 – 0 α/α  
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here