Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 25η Αγωνιστική  
  Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΝΑΙΑΣ
         
  Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
8 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 21η Αγωνιστική  
  Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
       
  Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
9 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
  Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
11 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
* ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 26η Αγωνιστική  
  Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
         
  Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 22η Αγωνιστική  
  Τετάρτη 10 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
2 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
 
  Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
  Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
9 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
10 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
11 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
12 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 27η Αγωνιστική  
  Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΡΗΝΗΣ
         
  Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
8 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 23η Αγωνιστική  
  Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
7 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
         
  Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
8 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
9 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
         
  Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
10 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
12 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
* ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 28η Αγωνιστική  
  Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
         
  Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00  
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 24η Αγωνιστική  
  Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
  Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
         
  Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΑΝΟΥ
         
  Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
11 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
13 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-    

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here