ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ-ΚΙΚΑΣ  
       
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΑΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΚΟΥΤΑΣ Φ-ΝΑΝΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ  
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ-ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ-ΣΙΣΚΟΣ  
7 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ-ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΔΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
8 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΙΩΝΗ  
9 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
10 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ-ΤΣΙΝΙΚΟΣ-ΘΕΟΧΑΡΗ  
11 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
       
    Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
12 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ-ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ-ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
13 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΝΑΝΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ-ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
       
    Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
15 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
16 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΕΧΑΓΙΑΣ-ΚΟΥΡΙΔΗΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
17 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
18 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΣΧΟΙΝΑΣ  
     
19 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ-ΚΙΚΑΣ  
20 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΥΡΑΣ-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΠΟΊΡΙΑΤΖΙΔΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-14  
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14  
    Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
6 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ  
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
       
    Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 12:30  
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
     
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 ( ΤΕΛΙΚΟΣ )  
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here