ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
  6η Αγωνιστική    
Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΑΦΥΤΟΥ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-    
  7η Αγωνιστική    
Τετάρτη 8 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ και ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ.-    
  8η Αγωνιστική    
Σάββατο 11 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ, ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ και ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ.-    
       
Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΟΛΥΝΘΟΥ
     
  9η Αγωνιστική    
Σάββατο 18 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΡΗΝΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
6 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005, ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν ΜΑΡΜΑΡΑ και ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.-    
  10η Αγωνιστική    
Σάββατο 25 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΛΙΘΕΑ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (Τετάρτη 22 Μαϊ. ΩΡΑ 18:00) ΝΙΚΗΤΗΣ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ, ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-  

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here