ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
       
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
8 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
       
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ  
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
       
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
12 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
       
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
13 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
14 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
15 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
17 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
18 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
19 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΚΑΛΥΒΩΝ
20 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΖΗΚΑΣ Φ. – ΚΟΥΦΟΣ ΑΠ. – ΦΑΚΑΝΑΣ Ι.  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  Κ-16 Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΣΙΣΚΟΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
       
  Κ-12 Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΕΜΙΡΗΣ  
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ  
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΡΑΚΗΣ  
10 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
11 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
13 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here