Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 18η Αγωνιστική
  Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΝΙΩΤΗΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 18η Αγωνιστική
  Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
  ΡΕΠΟ :   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 15η Αγωνιστική
  Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
3 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
         
  Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
4 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 14:00  
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 19 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
8 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
   
     
         
         
         
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 19η Αγωνιστική
  Σάββατο 25 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 19η Αγωνιστική
  Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
  ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 16η Αγωνιστική
  Σάββατο 25 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
         
  Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 14:00  
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΥΚΙΑΣ
         
  Κυριακή 26 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
7 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
     
         
         
     
         
         
     
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 20η Αγωνιστική
  Σάββατο 1 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 20η Αγωνιστική
  Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  ΡΕΠΟ :   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 17η Αγωνιστική
  Σάββατο 1 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00  
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 11:00  
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
6 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
         
  Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 14:00  
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 2 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00  
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
9 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here