Το Σαββάτο 01/02/20 στην Ξάνθη ,στα Πηγάδια ,οι μικτές ομάδες της ένωσης μας  θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της ΕΠΣΞάνθης για την πέμπτη   αγωνιστική του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων !

Η  μετακίνηση των αθλητών ,από την Χαλκιδική προς την Ξάνθη θα γίνει την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου. Η ένωση θα μισθώσει λεωφορείο που θα ξεκινήσει από Βόρεια Χαλκιδική- Νεοχώρι στις 04.00 μμ – 4.10 Παλαιοχώρι – 4.30 Aγ. Πρόδρομος – 5.00 Πολύγυρο Νοσοκομείο – 5.20 Διασταύρωση Γερακινής Πολυγύρου – 5.30 με 5.45 Μουδανιά κινέζικο ,πάνω απο το ΚΤΕΛ! ΝΑ ΕΊΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ 5-10 ΛΕΠΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !Ώρα άφιξης στην Ξάνθη γύρω στις 8 το βράδυ . Τακτοποίηση στα δωμάτια του ξενοδοχείου . Γεύμα βραδινό και έπειτα όλοι στα δωμάτια για ύπνο . Το πρωί θα έχει πρωινό και έπειτα μεταφορά στα γήπεδα που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο .Η ώρα αναχώρησης απο Ξάνθη υπολογίζεται γύρω στις 2 με 2.30 μμ . Για οτιδήποτε χρειαστείτε , μπορείτε να επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα με τον προπονητή των μικτών Κ. Κουτσουρέ Βαγγέλη (τηλ. 6937198556), και τους υπευθύνους υποδομών της ΕΠΣΧ ,κυρίους Εδιάρογλου Ισαάκ (τηλ 6979554294), Τζιμητρέα Κων.(τηλ 6944953221) 

Κ12 ώρα προσέλευσης 10.15
Ώρα αγώνα 11.00

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές :

  1. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑ
  2. ΣΙΣΜΑΝΗΣ Β. ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
  3. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
  4. ΜΑΡΤΙΓΑΚΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΣ
  5. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΓ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
  6. ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
  7. ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΙΩΑΝ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  8. ΤΣΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  9. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡ. ΝΙΚΗΤΗΣ
  10. ΡΟΔΑΚΙΝΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΟΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  11. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΠΑΥΛ. ΑΕΤΟΣ ΖΩΦΡΑΦΟΥ
  12. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
  13. ΓΚΥΡΛΟΣ ΟΥΡΑΝΟΠΟΥΛΗΣ 
  14. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ
  15. ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΣΑΡ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ


Κ14 Ώρα προσέλευσης 11.45
Ώρα αγώνα 12.30

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές :

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧ. ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  2. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΠΑΝ. COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  3. ΝΤΡΟΜΠΑΙ ΕΡΒΙΣ ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  4. ΓΚΑΙΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
  5. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤ. COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  6. ΓΙΟΒΟΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
  7. ΤΣΙΑΛΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  8. ΜΠΙΤΛΗΣ COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  9. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  10. ΠΑΣΚΑΛΙ ΔΗΜΗΤΡ. ΟΛΥΝΘΟΥ
  11. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΒΑΣ. ΣΥΚΙΑΣ
  12. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΚΩΝ. COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  13. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΝΙΚΗΤΗΣ
  14. ΣΥΜΣΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΗΤΗΣ
  15. ΚΕΜΑΛΑΙ ΟΡΕΣ. ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
  16. ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
  17. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
  18. ΚΟΛΙΟΤΣΑΣ ΜΕΓ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Οι αθλητές  θα πρέπει να προσέλθουν στο γήπεδο με τους σάκους και την ενδυμασία  που τους έχει δοθεί !! Επίσης να έχουν καλαμίδες οπωσδήποτε !!

Αν κάποιος αθλητής έχει πρόβλημα υγείας , να ενημερώσει άμεσα τον προπονητή των ομάδων , προκειμένου να γίνει η αντικατάστασή του , έτσι ώστε να πάμε στην Ξάνθη πλήρεις !!

Τα απαραίτητα έγγραφα που πρέπει να έχουν οι αθλητές για να αγωνιστούν , είναι τα εξής :

Για Κ12

Οι γεννηθέντες το 2008 θα πρέπει να έχουν οπωσδήποτε το Δελτίο ΕΠΟ (όχι προσωρινό)
και κάρτα υγείας πρωτότυπη , όχι φωτοτυπία !
Οι γεννηθέντες το 2009 θα πρέπει να έχουν οπωσδήποτε
Α. Αίτηση μεταβολών πλήρως συμπληρωμένη , σφραγισμένη και υπογεγραμμένη
Β. Πιστοποιητικό γέννησης με φωτογραφία , πρωτότυπο !
Γ. Κάρτα υγείας πρωτότυπη

Για Κ14

Οι γεννηθέντες το 2006 και 2007 θα πρέπει να έχουν οπωσδήποτε το Δελτίο ΕΠΟ (όχι προσωρινό)
και κάρτα υγείας πρωτότυπη , όχι φωτοτυπία !

Για τις απουσίες των μαθητών θα δοθεί από την ΕΠΟ βεβαίωση , προκειμένου να δικαιολογηθούν οι απουσίες !! 
Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στους προπονητές ή στα γραφεία της ΕΠΣΧ !

Εκ της επιτροπής υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής .

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here