Α΄1 Ερασ/κή “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  Play off, Play out – 1η Αγωνιστική  
  Σάββατο 22 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
         
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
  Α΄ Ερασιτεχνική  
  Play off, Play out – 1η Αγωνιστική  
  Κυριακή 23 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
         
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
         
         
Αγώνες κατάταξης Β΄ κατηγορίας
  Σάββατο 22 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
         
Εξ αναβολής αγώνας Β΄ κατηγορίας
  Σάββατο 22 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
     
Α΄1 Ερασ/κή “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  Play off, Play out – 2η Αγωνιστική  
  Σάββατο 7 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
         
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
5 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
         
         
  Α΄ Ερασιτεχνική  
  Play off, Play out – 2η Αγωνιστική  
  Κυριακή 8 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
  ΡΕΠΟ :   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
         
         
     
         
Α΄1 Ερασ/κή “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  Play off, Play out – 3η Αγωνιστική  
  Σάββατο 14 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΡΗΝΗΣ
         
         
  Α΄ Ερασιτεχνική  
  Play off, Play out – 3η Αγωνιστική  
  Κυριακή 15 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
         
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  
       
         
         
       
Α΄1 Ερασ/κή “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  Play off, Play out – 4η Αγωνιστική  
  Σάββατο 21 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
         
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
  Α΄ Ερασιτεχνική  
  Play off, Play out – 4η Αγωνιστική  
  Κυριακή 22 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
         
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  ΡΕΠΟ :   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  
     
         
         
         
Α΄1 Ερασ/κή “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  Play off, Play out – 5η Αγωνιστική  
  Σάββατο 28 Μαρ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
         
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
  Α΄ Ερασιτεχνική  
  Play off, Play out – 5η Αγωνιστική  
  Κυριακή 29 Μαρ. 2020 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΑΝΟΥ
         
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  
 
sdr
dav
dav

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here