ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
  1η Αγωνιστική    
Σάββατο 7 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  (12:00) ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 ΚΡΗΝΗΣ
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ (10:30) Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
και ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 14 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (12:00) ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
8 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
10 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ, ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
       
   
  3η Αγωνιστική    
Σάββατο 21 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (12:00) ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ, ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 και ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ.-
   
   
   
  4η Αγωνιστική    
Σάββατο 28 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (12:00) ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 ΚΑΛΥΒΩΝ
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
10 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
  1η Αγωνιστική    
Κυριακή 8 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ (11/3, 15:00) ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ.-  
   
   
 
  2η Αγωνιστική    
Κυριακή 15 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΑΦΥΤΟΥ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΡΝΑΙΑΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ και Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ.-  
 
       
       
   
   
  3η Αγωνιστική    
Κυριακή 22 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-  
   
   
 
  4η Αγωνιστική    
Κυριακή 29 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΦΥΤΟΥ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ : ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Και ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-  
   

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here