ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ  Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΦΥΤΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 2η Αγωνιστική
  Κυριακή 24 Οκτ. 2021 Ώρα : 14:00   Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
       
Κυριακή 24 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 1η Αγωνιστική
  Σάββατο 23 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Κυριακή 24 Οκτ. 2021 Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ   ΟΛΥΝΘΟΥ
       
Κυριακή 24 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
3 Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-
 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Α΄1 Ερ. κατηγορία – 4η Αγωνιστική
Τετάρτη 27 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-  
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 5η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 3η Αγωνιστική
  Κυριακή 31 Οκτ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016   ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΘΥΕΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 2η Αγωνιστική
  Σάββατο 30 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο :
1 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
 
Κυριακή 31 Οκτ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΣΥΚΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΚΑΛΥΒΩΝ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.-
 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here