ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  1η Αγωνιστική    
Σάββατο 30 Οκτ. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 13 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ και Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.-
       
   
       
       
   
   
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  1η Αγωνιστική    
Κυριακή 31 Οκτ. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
9 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ και ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ.-
  2η Αγωνιστική    
Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
  1η Αγωνιστική    
Σάββατο 6 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
9 ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ.-
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 20 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
10 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
  1η Αγωνιστική    
Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  
   
  2η Αγωνιστική    
Κυριακή 21 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΥΚΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( μεγ. )
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-  
   
   
   
 
   
   
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
  1η Αγωνιστική    
Δευτέρα 1 Νοε. 2021 Ώρα : 16:00
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( 5 x 5 )
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ.-  
   
   
  2η Αγωνιστική    
Δευτέρα 15 Νοε. 2021 Ώρα : 16:00
1 Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : IMD Sprorts Club
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-  
 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here