ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
  Σάββατο 30 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΣΟΚΟΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ  
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.  
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΓΟΥΤΑΣ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΟΚΚΙΝΟΣ- ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΚΑΚΟΥΛΗΣ  
       
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Μ Α Τ Α Ι Ω Σ Η  
       
 
Κυριακή 31 Οκτ. 2021 Ώρα : 15:00
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΓΟΥΤΑΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΣΟΚΟΛ  
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΝΑΝΟΥ  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΚΙΚΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
 
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΖΗΚΑΣ Φ. – ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μ. – ΜΑΤΙΑΣ  
6 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ–ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡ.
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΚΟΥΛΗΣ.-ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ. -ΜΑΥΡΙΚΗΣ
8 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΣΙΣΚΟΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
 
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 30 Οκτ. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ-ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΚΟΥΛΗΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
   
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Κυριακή 31 Οκτ. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  ΑΝΕΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ –  ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΘΑ ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Α Ν Α Β Ο Λ Η
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ. ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΙΚΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ   ΑΝΕΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ –  ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΘΑ ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ
9 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   ΑΝΕΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ – ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΘΑ ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ
     

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here