ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 6 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00  
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΟΥΡΑΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.  
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΚΙΚΑΣ-ΣΟΚΟΛ  
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΚΟΥΛΗΣ  
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΝΑΝΟΥ  
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.  
       
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
       
  Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00  
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
       
  Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 14:00  
10 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΝΑΝΟΥ-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  
       
  Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00  
11 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Ι.-ΧΡΥΣΑΊΔΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π. ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
13 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.-ΣΟΚΟΛ  
       
14 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
15 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ– ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
       
       
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14  
  Σάββατο 6 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00  
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 10:30 ) Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.  
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.  
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.  
8 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
9 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΑΚΟΥΛΗΣ  
       
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10
  Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.  
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.  
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Οι προπονητές των ομάδων από ένα ημίχρονο έκαστος.  
  * Χρέη διαιτητή στα πρωταθλήματα Κ-10 και Κ-8 σύμφωνα με τις σχετικές προκηρύξεις,    
  εκτελούν οι προπονητές των ομάδων, από ένα ημίχρονο ο καθένας.    
     

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here