ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
  Σάββατο 13 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΚΙΚΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΝΑΝΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΓΟΥΤΑΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ-ΣΟΚΟΛ
     
  Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
     
  Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 13:00
9 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-Χ”ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
     
  Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00
10 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΝΑΝΟΥ-ΣΟΚΟΛ
11 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
12 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ.-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
     
13 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ              ( ΟΛΥΝΘΟΥ )
14 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
15 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ.-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ-ΜΑΥΡΙΚΗΣ
   
   
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  Σάββατο 13 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Α Ν Α Β Ο Λ Η
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΙΣΚΟΣ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
     
  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣ.
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Μ Α Τ Α Ι Ω Σ Η
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΚΟΥΛΗΣ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Α Ν Α Β Ο Λ Η
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here