ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Νοε. 2021   Ώρα : 15:00
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ.
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΚΙΚΑΣ ΣΤΡ/ΚΗΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΝΑΝΟΥ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΣΟΚΟΛ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Κυριακή 21 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
9 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Κυριακή 21 Νοε. 2021   Ώρα : 14:00
10 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
Κυριακή 21 Νοε. 2021   Ώρα : 15:00
11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α Ν Α Β Ο Λ Η 
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Σ. -ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ.
13 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
14 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΣΟΚΟΛ-ΚΙΚΑΣ
15 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
Σάββατο 20 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
10 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-10 ( ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ )
Κυριακή 21 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
12 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
13 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
15 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ – ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ – ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοε. 2021   Ώρα : 12:00
17 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ – ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ – ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 – 2η Αγωνιστική 
Κυριακή 21 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ
Κυριακή 21 Νοε. 2021   Ώρα : 13:30
19 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
  • Κατά τους αγώνες της 20 – 21 Νοεμβρίου 2021, θα ισχύσει για πρώτη φορά φέτος ο θεσμός «του δωρεάν εξοδολογίου» πράγμα που θα επαναληφθεί και στον δεύτερο γύρο. Στα εξοδολόγια Α΄ και Β΄ ερ. κατηγορίας, έχει αφαιρεθεί η αμοιβή διαιτητή και βοηθών ενώ πληρώνεται η αμοιβή παρατηρητή και η χιλιομετρική αποζημίωση ( μετακίνηση διαιτητών ).
  • Κατ’ εξαίρεση, στον αγώνα της Αμμουλιανής, πληρώνονται επίσης, η μετακίνηση με το καραβάκι και η ημεραργία.
  • Οι δωρεάν διαιτησίες για την Α΄1 Ερ. κατηγορία θα ισχύσουν στη διάρκεια της δεύτερης φάσης.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here