ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
3η Αγωνιστική
Σάββατο  27 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ( ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ )
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-
4η Αγωνιστική
Σάββατο  11 Δεκ. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ( ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ )
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
3η Αγωνιστική
Κυριακή  28 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ « ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΑΡΝΑΙΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ και ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.-
4η Αγωνιστική
Κυριακή  12 Δεκ. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΣΑΡΤΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ( ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ )
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΑΦΥΤΟΥ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
9 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
* ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
3η Αγωνιστική
Σάββατο  4 Δεκ. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΣΥΚΙΑΣ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
10 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ.-
4η Αγωνιστική
Σάββατο  18 Δεκ. 2021   Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
10 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
3η Αγωνιστική
Κυριακή  5 Δεκ. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (ΓΗΠΕΔΑΚΙΑ)
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
* Αποχώρησε από το πρωτάθλημα Κ-10 η ομάδα του ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.
4η Αγωνιστική
Κυριακή  19 Δεκ. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (ΓΗΠΕΔΑΚΙΑ)
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΣΥΚΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
* Αποχώρησε από το πρωτάθλημα Κ-10 η ομάδα του ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
3η Αγωνιστική
Δευτέρα 29 Νοε. 2021   Ώρα : 16:00
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( 5 x 5 )
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΩΙΝ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
4η Αγωνιστική
Δευτέρα 13 Δεκ. 2021   Ώρα : 16:00
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ « IMD Sprorts Club
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (ΓΗΠΕΔΑΚΙΑ)
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here