ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 27 Νοε. 2021   Ώρα : 15:00
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΤΣΙΡΩΝΑΣ-ΣΟΚΟΛ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΤΖΟΛΑΣ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΙΚΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΥΩΝΑΣ Χ.-ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝ.-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ε.
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ-ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ-ΜΑΥΡΙΚΗΣ
Κυριακή 28 Νοε. 2021   Ώρα : 13:30
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ-NANOY-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Κυριακή 28 Νοε. 2021   Ώρα : 15:00
10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΟΥΡΑΣ-ΓΟΥΤΑΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
11 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΙΚΑΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΣΟΚΟΛ
12 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Μ Α Τ Α Ι Ω Σ Η
13 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΜΑΥΡΙΚΗΣ
14 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ.-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ-ΚΡΙΣΤΟ
15 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΚΟΥΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ-ΣΙΜΠΙΛΚΟ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
Σάββατο 27 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ. ( 10:30 )
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΠΟΥΦΤΑΣ ΙΩΑΝ.
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΙΜΠΙΛΚΟ ΓΙΟΥΡ.
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΙΣΤΟ ΙΩΑΝ.
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝ. ΒΟΗΘ.ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΘΕΟΧ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
Κυριακή 28 Νοε. 2021   Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ ΔΗΜ.
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΑΛΚΙΑ ΕΛ.-ΤΣΙΟΛΑΚΗ ΒΑΣ.
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΠΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣ.-ΚΟΡΝΑΡΑΚΗ ΒΑΣ.
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝ.
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ KΩΝ. ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΕΥΔ.
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝ.
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΚ.
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣ.
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8 – ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Δευτέρα 29 Νοε. 2021   Ώρα : 16:00
1 Α..Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο ΧΑΝΙΩΤΗΣ 5 X 5
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Οι δυο προπονητές από ένα ημίχρονο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here