ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 6 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 4η Αγωνιστική
  Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ( 14:00 )   ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 3η Αγωνιστική
  Σάββατο 6 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α,.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΣΥΚΙΑΣ
 
Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
 
Κυριακή 7 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ και Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ.-  
   
   
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 13 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 5η Αγωνιστική
  Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 4η Αγωνιστική
  Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
 
Κυριακή 14 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ   ΣΥΚΙΑΣ
4 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΡΕΠΟ : ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ.-
 
 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 6η Αγωνιστική
  Κυριακή 21 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ( 14:00 )   ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ   ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 5η Αγωνιστική
  Σάββατο 20 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
 
Κυριακή 21 Νοε. 2021 Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Κυριακή 21 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ.-
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Τετάρτη 24 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ.-  
   
   
   
   
   
   
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Σάββατο 27 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 7η Αγωνιστική
  Κυριακή 28 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016   ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 6η Αγωνιστική
  Σάββατο 27 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
 
Κυριακή 28 Νοε. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ και ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 8η Αγωνιστική
  Κυριακή 5 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 7η Αγωνιστική
  Σάββατο 4 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
 
Κυριακή 5 Δεκ. 2021 Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
2 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
Κυριακή 5 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ   ΣΥΚΙΑΣ
5 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 9η Αγωνιστική
  Κυριακή 12 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ( 14:00 )   ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 8η Αγωνιστική
  Σάββατο 11 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
 
Κυριακή 12 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΣΥΚΙΑΣ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ.-  
 
 
Α’ Ερ. κατηγορία – 10η Αγωνιστική
  Κυριακή 19 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016.-
 
 
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 9η Αγωνιστική
  Σάββατο 18 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Κυριακή 19 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ και ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 14η Αγωνιστική
Τετάρτη 22 Δεκ. 2021 Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΡΗΝΗΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-  

Αναφορικά με το νεοϊδρυθέν σωματείο του Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ, η αρμόδια επιτροπή πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής αποφάσισε σε πρόσφατη συνεδρίασή της, την ανάκληση της αποδοχής της δήλωσης συμμετοχής του σωματείου στο πρωτάθλημα της Β΄ Ερ. “OXIA Αθλητική Εμπορική¨ κατηγορίας, λόγω νομικού προβλήματος που προέκυψε μεταγενέστερα.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here