ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
6η Αγωνιστική
Σάββατο  22 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
6η Αγωνιστική
Κυριακή  23 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΑΡΤΗΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
9 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ και ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8
6η Αγωνιστική
Δευτέρα 24 Ιαν. 2022   Ώρα : 16:00
1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Σ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
5η Αγωνιστική
Σάββατο  15 Ιαν. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΜΡΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
10 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ και ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
5η Αγωνιστική
Κυριακή  16 Ιαν. 2022  Ώρα : 11:00
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
* Αποχώρησε από το πρωτάθλημα η ομάδα του ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ, ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.-

 

  • Το Σαββατοκύριακο 29 – 30 Ιανουαρίου 2022, προγραμματίζεται να διεξαχθούν όσο γίνεται περισσότεροι εξ αναβολής αγώνες όλων των κατηγοριών των τμημάτων υποδομών και, για το λόγο αυτό δεν έχει οριστεί κανονική αγωνιστική. Καλούνται τα σωματεία που έχουν εκκρεμότητες να έρθουν σε μεταξύ τους συνεννόηση και να ενημερώσουν την Ένωση σχετικά.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here