ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 11η Αγωνιστική
Κυριακή 16 Ιαν. 2022   Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
Κυριακή 16 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
* ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ : 3-0 α/α, ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 11η Αγωνιστική
Κυριακή 16 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
7 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 12η Αγωνιστική
Κυριακή 23 Ιαν. 2022   Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
Κυριακή 23 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ : 0-3 α/α, ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΝΕΑΠΟΛΙΣ.
ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 12η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
Κυριακή 23 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ και ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Φάση – 3η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
Α’ Ερ. κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Κυριακή 30 Ιαν. 2022   Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Κυριακή 30 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ : ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ.-
Β’ Ερ. κατηγορία “OXIA” Αθλητική Εμπορική – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 30 Ιαν. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΥΚΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ και ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ.-

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here