12.8 C
Polygyros, GR
Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου, 2022
Live Scores
Αρχική Διαιτησία

Διαιτησία

Διαιτητές Τελικών Κ-12 και Κ-16 – SANI IKOS GROUP – . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Κυριακή 19 Ιουν. 2022   Ώρα : 17:00 ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-12 - SANI IKOS GROUP - 1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΚΟΥΛΗΣ Δ. - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Μ. - ΣΙΣΚΟΣ Ι. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ Δ. Κυριακή 19 Ιουν. 2022   Ώρα : 19:00 ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-16 -...

Διαιτητές Τελικών Κ-16, Κ-14, Κ-12 – SANI IKOS GROUP – . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 11 Ιουν. 2022   Ώρα : 11:00 ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-14 - SANI IKOS GROUP - 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. - ΤΣΙΡΩΝΑΣ Σ. - ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ Γ. Κυριακή 12 Ιουν. 2022   Ώρα : 17:00 ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-12 - SANI...

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η επιμορφωτική  εσπερίδα  διαιτησίας  30/5/22 . . .

Η ΕΠΣ Χαλκιδικής και η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ.Χ σε συνεργασία με τον Σύνδεσμο Διαιτητών Ποδοσφαίρου Χαλκιδικής (ΣΔΠΧ) διοργάνωσε για τους Διαιτητές και Εκπαιδευτές - Παρατηρητές Διαιτησίας Επιμορφωτικό Σεμινάριο την Δευτέρα 30 Μαϊου 2022 και ώρα 19.00 στην αίθουσα...

Διαιτητές πρώτου ημιτελικού Κ-14 . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ - SANI IKOS GROUP - ΓΗΠΕΔΟ Τετάρτη 1 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00 Ημιτελική φάση Κ-14 - Πρώτος αγώνας 1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΑΥΡΙΚΗΣ - ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ - ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ

Διαιτητές αγώνων υποδομών – SANI IKOS GROUP -, 4, 5, 6 Ιουν. 2022 ....

  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 4 Ιουν. 2022   Ώρα : 11:00 Ημιτελική φάση Κ-14 - Επαναληπτικοί αγώνες 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΙΚΗΣ - ΜΠΟΥΦΤΑΣ - ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ 2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΙΣΚΟΣ - ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ - ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ Ημιτελική φάση Κ-16 - Επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 4 Ιουν. 2022  ...

Διαιτητές πρωταθλημάτων υποδομών ”SANI IKOS GROUP”

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ''SANI IKOS GROUP'' ΓΗΠΕΔΟ Σάββατο 21 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00 Προημιτελική φάση Κ-14 - Μονοί αγώνες 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ-ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ-ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ 2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ 28/5/2022, 11:00 3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ( 12:30 ) ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ-ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -...

Διαιτητές αγώνων, 14 – 15 Μαϊ. 2022 . . .

  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ ΕΡ. ΚΑΤ.  Κυριακή 15 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ-ΝΑΝΟΥ-SOKOL LLESHI 2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 Σάββατο 14 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ 2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΑΥΡΙΚΗΣ 3 ΘΥΕΛΛΑ...

Διαιτητές αγώνων 7 – 8 Μαϊ. 2022 . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ ΕΡ. ΚΑΤ.  Κυριακή 8 Μαϊ. 2022   Ώρα : 17:00 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ.-ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - SOKOL LLESHI 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ TΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 Σάββατο 7 Μαϊ. 2022   Ώρα : 11:00 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ 2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ...

 Διαιτητές Κυπέλλου ”ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΣΙΝΑΣ olives”

      ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ “ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΣΙΝΑΣ olives” 2021 – 2022                              ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ''ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΣΙΝΑΣ olives''                    ...
video

Διαιτητές αγώνων πρωταθλημάτων υποδομών “SANI IKOS GROUP” . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ - SANI IKOS GROUP" - K-14  -  11η Αγωνιστική  - Τετάρτη 27 Απρ. 2022   Ώρα : 17:00 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΩΤΟΥ 3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ -...