Κλήρωση αγώνων Κυπέλλου ημιτελικής φάσης . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, η κλήρωση των αγώνων για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής, θα διεξαχθεί την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 15:30 στα γραφεία της Ένωσης στον Πολύγυρο.
Στην κλήρωση συμμετέχουν οι, ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, ΝΕΟΣ Π.Ο....
Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
3ης φάσης.
Τετάρτη 16 Οκτ. 2019 Ώρα : 15:30
Γήπεδο :
1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΝΘΟΥ
Τετάρτη 23 Οκτ. 2019 Ώρα : 15:30
Γήπεδο :
3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ –...
Προκήρυξη κυπέλλου ερασιτεχνικών ομάδων 2019-2020
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ 2 Τ.Κ. 631 00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΤΗΛ : 23710 22609 FAX : 23710 24169
www.epshalkidikis.gr
Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 - 2020
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής, αφού έλαβε υπόψιν...
Προκήρυξη SUPER CUP 2019-2020
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ 2 Τ.Κ. 631 00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΤΗΛ : 23710 22609 FAX : 23710 24169
www.epshalkidikis.gr
Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ Η
SUPER CUP ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 - 2020
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής, αφού έλαβε υπόψη :
Την...
Αποτελέσματα κλήρωσης 3ης φάσης Κυπέλλου . . .
Διεξήχθη την Πέμπτη το πρωί παρουσία εκπροσώπων των συμμετεχόντων σωματείων, η κλήρωση των αγώνων για την 3η ( προημιτελική ) φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής. Οι αγώνες είναι απλοί και οι ημερομηνίες τους θα ανακοινωθούν σύντομα.
Τα ζευγάρια έχουν ως εξής...
Αποτελέσματα αγώνων Κυπέλλου, κλήρωση 3ης φάσης . . .
ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2019 – 2020
Συμμετέχουν : 1 σωματείο Γ΄ Εθνικής,12 σωματεία Α΄1, 10 Α΄ και 9 σωματεία Β΄ ερ. Κατηγορίας.
Σύνολο : 32 Σωματεία.
ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 8 αγώνες )
1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
0...
Διαιτητές και παρατηρητές αγώνων Κυπέλλου και Super Cup . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2ης ΦΑΣΗΣ
Σάββατο 7 Σεπ. 2019 Ώρα : 16:30
Γηπ. :
1
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ –...
Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 2ης Φάσης . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
2ης φάσης.
Σάββατο 7 Σεπ. 2019 Ώρα : 16:30
Γήπεδο :
1
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΦΥΤΟΥ
4
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Κυριακή 8 Σεπ. 2019 Ώρα : 16:30
Γήπεδο :
5
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ –...
Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 1ης φάσης . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
1ης φάσης.
Σάββατο 31 Αυγ. 2019 Ώρα : 16:30
Γήπεδο :
1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ
5
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Π.Ο....
Νικητής ο Π.Ο. Τρίγλιας στον 43ο Τελικό Κυπέλλου . . .
Σε έναν Τελικό, παρουσία πλήθους φιλάθλων, όπου κυρίαρχα αγωνιστικά στοιχεία ήταν η δύναμη και ή ένταση, ο Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ επικράτησε του αξιόμαχου ΑΡΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 με 2 - 1 στη διαδικασία της παράτασης ( κανονική διάρκεια 1 - 1...