15.3 C
Polygyros, GR
Δευτέρα, Οκτώβριος 18, 2021
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Κλήρωση Α’ κατηγ./Πρόγραμμα αγών. Α΄1 και Α΄κατηγ.16-17 Οκτ.2021 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄1 Ερ. κατηγορία – 2η Αγωνιστική Σάββατο 16 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο : 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.,Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Α΄1 και Κυπέλλου»Alex men’s hair club» , 9, 10 και 16...

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄1 Ερ. κατηγορία – 1η Αγωνιστική Σάββατο 9 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο : 1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΑΡΤΗΣ 5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –...

Έναρξη πρωταθλημάτων, πρόγραμμα αγώνων . . .

Α΄1 “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”   1η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ -...

Αποστολές μικτών Κ12-Κ14 / 7η αγωνιστική / Kαλύβες / Τετάρτη 04/03/20

Την Τετάρτη  04/03/20 στο ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών,  'Ανδρέας Καλατζής' οι μικτές ομάδες της E.Π.Σ. Χαλκιδικής θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της Ε.Π.Σ Σερρών  για την 7η αγωνιστική (τελευταία) του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων. Ας βοηθήσουμε με την παρουσία...

Αποστολές μικτών Κ12-Κ14 / 6η αγωνιστική / Παλαιοχώρι / Τετάρτη 26/02/20

Την Τετάρτη  26/02/20 στο γήπεδο του Παλαιοχωρίου ,οι μικτές ομάδες της E.Π.Σ. Χαλκιδικής θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της Ε.Π.Σ Θράκης για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων. Κ12 ώρα προσέλευσης 12.00 Ώρα αγώνα 13.00 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές...

Πρόγραμμα αγώνων Α’1, Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” - 21η Αγωνιστική   Σάββατο 8 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΑΡΤΗΣ 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ...

Αποστολές μικτών Κ12-Κ14/ 5η αγωνιστική/Ξάνθη/Σαββάτο 01/02/20

Το Σαββάτο 01/02/20 στην Ξάνθη ,στα Πηγάδια ,οι μικτές ομάδες της ένωσης μας  θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της ΕΠΣΞάνθης για την πέμπτη   αγωνιστική του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων ! Η  μετακίνηση των αθλητών ,από την Χαλκιδική προς την...

Πρόγραμμα αγώνων Α’1, Α’ και Β’ ερ. κατ.

Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” - 18η Αγωνιστική   Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ...

Αποστολές μικτών Κ12-Κ14 / 3η αγωνιστική / Καβάλα / Τετάρτη 08/01/20

Την Τετάρτη 08/01/20 στην  Καβάλα ,οι μικτές ομάδες της ένωσης μας  θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της ΕΠΣΚαβάλας για την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων ! Κ12 ώρα προσέλευσης 11.15 Ώρα αγώνα 12.30 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές : ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό των αγώνων της 15ης αγωνιστικής της Α΄1 Ερ. κατηγορίας που αναβλήθηκαν λόγω καιρικών συνθηκών την 14η Δεκεμβρίου 2019, ως κάτωθι :   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ : Σάββατο 4 Ιαν. 2020   Ώρα : 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....