26.6 C
Polygyros, GR
Κυριακή, 14 Αυγούστου, 2022
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Π.Ο....

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατ. . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 7 ΝΙΚΗ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική   Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν....

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 1η Αγωνιστική     Σάββατο 29 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ             Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα :...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ και Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 8η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ -...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β’ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 21η Αγωνιστική     Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΑΡΤΗΣ 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ 5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 25η Αγωνιστική     Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΝΑΙΑΣ             Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00   4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ Ερ. κατ. . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....

Πρόγραμμα αγώνων Α΄1, Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” - 8η Αγωνιστική   Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΥ 4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος 5 αγωνιστικών . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική Σάββατο 23 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 24...