Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
3ης φάσης.
Τετάρτη 17 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30
Γήπεδο :
1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Τετάρτη 24 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30
Γήπεδο :
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 29 – 30 Απρ. 2017 . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 29η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Απρ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΑΦΥΤΟΥ
5
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΡΗΣ...
Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 1ης φάσης . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
1ης φάσης.
Σάββατο 31 Αυγ. 2019 Ώρα : 16:30
Γήπεδο :
1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ
5
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Π.Ο....
Πρόγραμμα αγώνων 6 – 7 Μαϊ. 2017 . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 30η Αγωνιστική
Σάββατο 6 Μαϊ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
5
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ -...
Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων . . .
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 21 Μαϊ. 2017 Ώρα : 11:00
1
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Α’1, Α’ και Β’ ερ. κατ.
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” - 18η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
-
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
-
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΟΛΥΝΘΟΥ
3
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
-
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
...
Πρόγραμμα αγώνων 22 – 23 Απρ. 2017 . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 28η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Απρ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΡΝΑΙΑΣ
Κυριακή 23 Απρ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
5
Α.Ε....
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Παίδων . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1η Αγωνιστική
Τετάρτη 21 Μαρ. 2018 Ώρα : 16:30
1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
"
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
"
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
"
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
"
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -...
Πρωτάθλημα Νέων- Προημιτελική φάση, ορισμός αγώνων . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της 2ης φάσης, προκρίνονται στην προημιτελική φάση του πρωταθλήματος Νέων, οι οκτώ ομάδες με την καλύτερη βαθμολογική συγκομιδή, ήτοι :
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, 2. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, 3. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, 4....
Πρόγραμμα Παίδων, Ημιτελικοί 7 Μαϊ. 2017 . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Hμιτελικοί - πρώτοι αγώνες
Κυριακή 7 Μαϊ. 2017 Ώρα : 11:00
1
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΓΗΠΕΔΟ :
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
"
ΒΑΡΒΑΡΑΣ