Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική
Σάββατο 6 Ιαν. 2018 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
-
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018 Ώρα : 15:00
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
-
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
-
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
-
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
-
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Ν....
Ορισμός Τελικού Πρωταθλήματος Κ-12 . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την ΑΝΑΒΟΛΗ του Τελικού Πρωταθλήματος Κ-12.
Ο αγώνας ''ΑΕΤΟΣ'' ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ''ΑΡΗΣ'' ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Κ-12 αναβάλλεται λόγω έντονων καιρικών συνθηκών που θα επικρατούν στην περιοχή.
Ο Τελικός θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Απριλίου 2019 και ώρα 11:00 π.μ. στο Γήπεδο...
Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων . . .
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 21 Μαϊ. 2017 Ώρα : 11:00
1
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Παίδων . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1η Αγωνιστική
Τετάρτη 21 Μαρ. 2018 Ώρα : 16:30
1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
"
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
"
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
"
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
"
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -...
Φιλικοί αγώνες μικτών SANI IKOS GROUP Δευτέρα 19/12/22
Την Δευτέρα 19/12/22 οι μικτές ομάδες της ´Ένωσης μας , αγωνίζονται ως εξής :
Η Κ14 παίζει με Ηρακλη Θεσσαλονίκης στο γηήεδο Χορτατζήδες ( δίπλα από το Καυτατζόγλειο) στις 17:00 (16:15 οι παίχτες στο γήπεδο)
Η Κ16 παίζει στις Καλυβες με...
Ορισμός εξ αναβολής αγώνα . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του αγώνα για την 24η αγωνιστική της Β΄ Ερ. κατηγορίας μεταξύ των ομάδων ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ, που αναβλήθηκε την 24η Μαρτίου 2018, την Μ. Τετάρτη 4 Απριλίου 2018 και ώρα 17:00...
Πρόγραμμα αγώνων Κ-10, 18 – 19 Μαϊ. 2019 . . .
8η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Κυριακή 19 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΚΑΛΥΒΩΝ
3
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ ( 12:30 )
“
Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
“
ΣΥΚΙΑΣ
5
ΗΡΑΚΛΗΣ...
Αποστολές μικτών Κ12-Κ14 / 2η αγωνιστική / Θεσσαλονίκη / Τετάρτη 18/12/19
Την Τετάρτη 18/12/19 στο γήπεδο της Μίκρας στην Θεσσαλονίκη ,οι μικτές ομάδες της ένωσης μας θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της ΕΠΣΜακεδονίας για την δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων !
Κ12 ώρα προσέλευσης 11.15
Ώρα αγώνα 12.30
Καλούνται οι...
Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Α΄1 και Κυπέλλου”Alex men’s hair club” , 9, 10 και 16...
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 1η Αγωνιστική
Σάββατο 9 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00
Γήπεδο :
1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΣΑΡΤΗΣ
5
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –...
Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 9 – 10 Σεπ. 2017 . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
1ης φάσης.
Σάββατο 9 Σεπ. 2017 Ώρα : 16:30
Γήπεδο :
1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ
2
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΚΡΗΜΝΗΣ
3
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΚΡΗΝΗΣ
6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΒΑΒΔΟΥ
Κυριακή 10 Σεπ....