19.8 C
Polygyros, GR
Πέμπτη, Μάιος 6, 2021
Live Scores

Κλήρωση 2018-2019

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ . . .

Ο Πρόεδρος , τα Μέλη της Ε.Ε. και το Προσωπικό της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής σας εύχονται Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση.

Αναβολή αγωνιστικής Κ8 – Αναβολή προπόνησης μικτών ..

Αναβάλετε η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ8 , που ήταν προγραμματισμένη για αύριο Δευτέρα 2/11/20, καθώς επίσης και η προπόνηση των μικτών ομάδων της ΕΠΣΧ , λόγω των νέων μέτρων που ανακοινώθηκαν , σχετικά με τον περιορισμό του covid...

28η Οκτωβρίου 1940 . . .

Σαν σήμερα την 28η Οκτωβρίου 1940: Την ημέρα αυτή η Ελλάδα γράφει ιστορία για το ηρωικό «ΟΧΙ» που είπε στην φασιστική Ιταλία του Μουσολίνι. Φράση η οποία ειπώθηκε δια στόματος του τότε πρωθυπουργού Ιωάννη Μεταξά θα καθιερωθεί έκτοτε ως...

Κύπελλο Χαλκιδικής Γ’,Δ’ Φάση : Κλήρωση Αγώνων . . .

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής ανακοινώνει, ότι η κλήρωση των αγώνων για την Τρίτη και Τέταρτη Φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 15:00 στα γραφεία της Ένωσης χωρίς παρουσία κοινού λόγω covid-19...

Ανάδειξη Πρωταθλητριών Ομάδων Αγωνιστικής Περιόδου 2019-2020 . . .

Η Ε.Π.Σ Χαλκιδικής ανακοινώνει, ότι σε Συνεδρίαση που πραγματοποίησε η Ε.Ε την Δευτέρα 11 Μαϊου 2020, με θέμα ''Επικύρωση Βαθμολογίας'' της  Α1' , Α' και Β' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020 ανέδειξε τις πρωταθλήτριες ομάδες (σύμφωνα με...

Ωράριο Γραφείων Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής . . .

Η Ε.Π.Σ Χαλκιδικής σας ενημερώνει ότι το ωράριο λειτουργίας των Γραφείων , για όσο διάστημα χρειαστεί , μέχρι περιορισμού του κορωνοϊού , θα είναι: Δευτέρα - Παρασκευή    9:00 π.μ - 15:00 μ.μ . Οι ενδιαφερόμενοι για να αποφεύγουν να προσέρχονται στο...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 29η Αγωνιστική     Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν....

Παρατηρητές 30 – 31 Μαρτίου . . .

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 30/03/2019 15:00 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ   ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   30/03/2019 17:00 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 30/03/2019 17:00 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 30/03/2019 17:00 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 30/03/2019 17:00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ 30/03/2019 17:00 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 30/03/2019 17:00 ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ...

Παρατηρητές Αγώνων 2-3 Μαρτίου 2019 . . .

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Έναρξη Παρατηρητές Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 02/03/2019 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   02/03/2019 16:00 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 02/03/2019 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 02/03/2019 16:00 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 02/03/2019 16:00 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 02/03/2019 16:00 ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 02/03/2019 16:00 ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΕΤΟΣ...

5ος Αγών.Πρωταθλ.Προεπιλ.Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14/ Τετάρτη 30/01/2019/ΕΠΣΧαλκιδικής-ΕΠΣΣερρών

5ος Αγώνας Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14 την Τετάρτη 30/01/2019  στην Τρίγλια . ΕΠΣΧαλκιδικής - ΕΠΣΣερρών– 12.30μμ  Κ14  – 14.30μμ Κ16 Άπαντες οι παρακάτω ποδοσφαιριστές Κ14 και Κ16 , θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο που θα τους παραλάβει το λεωφορείο , 5 με...