15.3 C
Polygyros, GR
Δευτέρα, Οκτώβριος 18, 2021
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

OΛΟΙ ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (10η αγωνιστική): 9 ΓΚΟΛ: Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Δοκλοδήμος Κ. (ΚΡΗΝΗ) Γερασίμου (ΑΦΥΤΟΣ) 7 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραβασίλης (ΒΡΑΣΤΑ) 6 ΓΚΟΛ: Κομνηνάκης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Μήτσικας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Σμυρλής (ΧΑΝΙΩΤΗ) 5 ΓΚΟΛ: Μελίσσης (ΣΑΡΤΗ) Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Καρνόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παυλάτος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παπαστεργίου (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Παναγιωτόπουλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Αποστολίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσακελίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ), 3 ΓΚΟΛ: Σουσούρας (ΒΡΑΣΤΑ), Ιβάνωφ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Πανισκάκης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Πόγκι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Τσουκάνης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμά (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαραγιώτης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ), Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑ)* Μπουλγουρίδης (ΑΡΝΑΙΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), 2 ΓΚΟΛ: Σολωμονίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μυλωνας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μπεκτάς (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Παπαγεωργίου (ΑΡΝΑΙΑ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πετσάβας (ΣΑΡΤΗ) Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) Νεοχωρίτης (ΚΡΗΝΗ) Ζάγκας (ΚΡΗΝΗ) Μαναλούτσος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τζέφι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Φρόκου (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σουάνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σταματίου (ΑΡΝΑΙΑ) Δόμπρογλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 1 ΓΚΟΛ: Χριστάρας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραδήμος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πόπτσης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Αρζουμανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πέπας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κεριότα (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντσιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Λιτζερίνος (ΑΦΥΤΟΣ) Πάτσι (ΑΦΥΤΟΣ) Χαντζαρίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Νωτάκης (ΚΡΗΝΗ) Ραφαέλλας (ΚΡΗΝΗ) Καραποστόλου (ΚΡΗΝΗ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαννακόπουλος (ΛΑΚΚΩΜΑ) Πασχαλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Τζόβας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Θυμιανής (ΛΑΚΚΩΜΑ ) Τσακλιδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γεωργαντας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Αγγελής (ΒΡΑΣΤΑ) Αρδάς (ΒΡΑΣΤΑ) Μπουμπούρης (ΒΡΑΣΤΑ) Τζιότζιος (ΑΡΝΑΙΑ) Πάλα (ΑΡΝΑΙΑ) Τσιούκας Β. (ΑΡΝΑΙΑ) Κυρικτσής (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ντακόστα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ρίτσα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Δουρμούσης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σουχασβίλι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τζούγκο (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Πανούσης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Πρόκος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσούρι (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σιμώνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Παπαζάχος Θ. (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Πλάτσκος (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Ακριτίδης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Νταντάμης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Φιλιππίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσενεκίδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ιατρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπουλάρι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τσάμης (ΧΑΝΙΩΤΗ) Κυπριανού (ΧΑΝΙΩΤΗ) Νταής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Λεμονής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Βακαλόπουλος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Φαϊτατζόγλου (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σάρτιος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Πράπας ( ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μάρθας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Αστεριάδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χατζηστεργίου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) * Ο Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑΣ) πέτυχε το 1 απο τα 3 γκόλ του με την φανέλα της Καλλικράτειας 2017-2018 ΟΛΟΙ οι Σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (σε 30 αγώνες): Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ Π Ι Ν Α Κ Α Σ : 22 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 17 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) 14 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 12 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 11 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 10 ΓΚΟΛ: Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σάλα ( ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* 9 ΓΚΟΛ: Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μανόλωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντζιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μανωλακούδης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Χουμάς (ΣΑΡΤΗ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσούρι (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μελίσης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)****** Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ)****** Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)******* Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ζαφειρίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παυλάτος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Χατζηαναγνώστου (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δημούδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Αναστασιάδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραγκιοζίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπέσας (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σταυρόπουλος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάν (ΑΦΥΤΟΣ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Γκανιγιάννης (ΑΦΥΤΟΣ)********* Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Ψιλογιάννης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΔΡΑΣ) Μισαϊλίδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Σταυρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Σταθώρης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 1 ΓΚΟΛ: Ζγουρής, Πίνε, Ψευτογιώργος, Μαυρίδης, (ΤΡΙΓΛΙΑΣ) Ντιαλόσι, Κομνηνάκης, Σαραγιώτης, Νταντάμης(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) Μουρμούρης, Πέπα, Αθανασιάδης, (ΟΛΥΝΘΟΥ) Πάτσι, Μίζα, Λειβαδιώτης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) Πάκο, Κοκκινίδης, Ευστρατιάδης, Λαδόπουλος, Κάνιος, Καραχαλίδης(ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) Παπαβασιλείου Δ., Αθανασιάδης Κ.,Γκέκας,Φουστανελίδης, Σιούζος Α.(ΑΦΥΤΟΥ) Ανδρεάδης, Κωτρόνης Π.(ΣΑΡΤΗΣ) Τσακλίδης, Ζήκος (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) Γκοντίνος, Θεοχάρης, Χαλκιάς (ΜΑΡΜΑΡΑ) Ζούνης, Σουσούρας, Δάμδαλης, Τζιρίτης, Ισπιργιάννης, Πελεβάνης, Τσιότρας, Παπαφλωράτος, Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) Ναούμ, Λαγόντζος, Μανωλούδης (ΙΕΡΙΣΣΟΥ) Αρζουμανίδης, Φιλιππίδης, Κανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) Λαζαρίδης, Μεσιάρης, Τζοβανάκης, Γκιάτας, Γκοτζαμάνης(ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ) Αλβανός, Παπαϊωαννου,(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) Βαχτανίδης, Σχοινάς, Ευθυμιάδης (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) Σπυρόπουλος, Παπαδόπουλος Ζ., Γιαννέλης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 2 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Τσακλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) 1 υπέρ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και 1 υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΦΥΤΟΥ Μισαϊλίδης(ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) υπερ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Μυγδάνης (Ν, ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάρτιος Θ. (ΜΑΡΜΑΡΑ) υπέρ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Χατζηγιάννης (ΣΑΡΤΗΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Παπαευσταθίου(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Σχοινάς (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Δαγκλής (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) υπερ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Σαπρανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Σ/Σ Γαλαζούδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) υπερ ΟΛΥΝΘΟΥ ----------------------------------------------------- ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ******* O ΜΕΛΙΣΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 3 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ******** Ο ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ******** Ο ΣΑΛΑ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 7 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ********** Ο ΑΣΛΑΝΑΣΒΙΛΙ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ *********** Ο ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ************ Ο ΓΚΑΝΙΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ

Οδηγίες Λειτουργίας Ακαδημιών . . .

  Παρακάτω ακολουθούν σχετικές οδηγίες της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού για την ομαλή λειτουργία των ακαδημιών, οι οποίες επικαιροποιούνται συνεχώς με βάση και τη συνολικότερη πορεία της επιδημίας στη χώρα. Οδηγίες_Ακαδημιών_v6    

Αναβολή αγωνιστικής Κ8 – Αναβολή προπόνησης μικτών ..

Αναβάλετε η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ8 , που ήταν προγραμματισμένη για αύριο Δευτέρα 2/11/20, καθώς επίσης και η προπόνηση των μικτών ομάδων της ΕΠΣΧ , λόγω των νέων μέτρων που ανακοινώθηκαν , σχετικά με τον περιορισμό του covid...

Πρωταθλήματα υποδομών : Έναρξη, αναλυτικό πρόγραμμα . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16   1η Αγωνιστική     Σάββατο 31 Οκτ. 2020 Ώρα : 11:00 1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΝΑΒΟΛΗ 2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ " ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 " ΚΑΛΥΒΩΝ 5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 6 Π.Ο....

Πρωταθλήματα υποδομών : Όμιλοι, κλήρωση αγώνων . . .

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-16, 2020 - 2021 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ....

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδ.Κ15 και Κ14-Δευτέρα 26/10/20 Καλύβες/Νεοχώρι .

Καλούνται όλοι οι αθλητές γεννηθέντες το  2006 (Κ15) και 2007 -2008 (Κ14),που επιθυμούν να στελεχώσουν τις Μικτές ομάδες της ΕΠΣΧαλκιδικής , να προσέλθουν για  προπόνηση – προεπιλογή της περιόδου 2020-2021  : ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020  Γήπεδο Καλυβών ‘Ανδρέας Καλατζής’   ΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ...

Φιλικοί αγώνες Μικτών Ομάδ.Κ15 και Κ14-Δευτέρα 19/10/20 Πολύγυρος

Καλούνται όλοι οι αθλητές γεννηθέντες το  2006 (Κ15) και 2007 -2008 (Κ14),που επιθυμούν να στελεχώσουν τις Μικτές ομάδες της ΕΠΣΧαλκιδικής , να προσέλθουν στο γήπεδο Πολυγύρου για φιλικό αγώνα με τις αντίστοιχες ομάδες της Νίκης Πολυγύρου ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020  Γήπεδο...

Όμιλοι υποδομών Κ16-Κ14-Κ12-Κ10 και Κ8 από φέτος – Η συμμετοχή μεγάλη !!!

Μεγάλη και φέτος η συμμετοχή στα πρωταθλήματα υποδομών και με Κ8 , εκτός των Κ16-Κ14-Κ12-Κ10 / 76 Ομάδες σύνολο , όταν πριν μερικά χρόνια ήταν κατά μέσο όρο 30 το πολύ και μόνο με Κ16 και Κ14 !! Έτσι το...

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδ.Κ15 και Κ14-Δευτέρα 12/10/20 Καλύβες/Ιερισσός

Καλούνται όλοι οι αθλητές γεννηθέντες το  2006 (Κ15) και 2007 -2008 (Κ14),που επιθυμούν να στελεχώσουν τις Μικτές ομάδες της ΕΠΣΧαλκιδικής , να προσέλθουν για  προπόνηση – προεπιλογή της περιόδου 2020-2021  : ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020  Γήπεδο Καλυβών 'Ανδρέας Καλατζής'     ...

Κλήρωση Πρωταθλημάτων Κ-16 ,14 ,12 ,10 , 8 . . .

Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ.Χ σας ανακοινώνει ότι την Παρασκευή 9 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 16:00 θα πραγματοποιηθεί στα Γραφεία της Ένωσης η Κλήρωση των Πρωταθλημάτων των Τμημάτων Υποδομών Κ-16, Κ-14, Κ-12, Κ-10, Κ-8 για την αγωνιστική περίοδο 2020...

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδ.Κ15 και Κ14-Δευτέρα 05/10/20/Πολύγυρος..

Η επιτροπή της ΕΠΟ , για την αγωνιστική περίοδο 2020-2021 αποφάσισε για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα προεπιλογών Εθνικών ομάδων, να γίνει πρωτάθλημα Κ15 και Κ14 . Οπότε οι αθλητές που θα απαρτίζουν αυτές τις ομάδες θα είναι : Οι γεννηθέντες...